Portal Pszczelarski

Pszczelarskie dożynki w Rembertowie 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo mazowieckie Terenowe Koło Pszczelarskie w Rembertowie Wojewódzki Związek Pszczelarski w Warszawie Pszczelarskie dożynki w Rembertowie 2016 Pszczelarskie dożynki w Rembertowie

Terenowe Koło Pszczelarskie w warszawskim Rembertowie, 20 września 2016 roku zorganizowało własne dożynki. To była dobra okazja do pochwalenia się swoimi zbiorami miodu i planowania kolejnego sezonu. 

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie Wojewódzkiego Związku Pszczelarskiego w Warszawie, jego prezes Ryszard Marek Kowalski wykorzystał okazję, jaką było spotkanie pszczelarzy, do zaprezentowania nowego, bezpiecznego dla zdrowia środka zwalczającego warrozę Apiguard oraz ciasta do nakarmiania zimowego firmy Diamant. 

Spotkanie przy grillu stanowiło możliwość dla jego uczestników, by podzielić się swoimi osiągnięciami oraz podsumować tegoroczny sezon. Dożynki to również bardzo dobra okazja do dyskusji na temat pojawiających się co rusz nowinek w pszczelarskim świecie. Pszczelarze z Terenowego Koła Pszczelarskiego w Rembertowie w ten sposób kontynuują tradycję. Dyskusja w przyjemnej atmosferze była świetną okazją do wymiany doświadczeń. 

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarski Warszawa, Pszczelarskie dożynki 2016 w TKP w Rembertowie, http://wzpwarszawa.pl/?p=353, data publikacji: 2016.09.21, data odczytu: 2016.09.26.
Strona Terenowego Koła Pszczelarskiego w Rembertowie na portalu Facebook, https://www.facebook.com/kolopszczelarzy/Liczba wyświetleń artykułu: 928

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.