Portal Pszczelarski

III Świętokrzyski Kiermasz Produktów Pszczelich w Kielcach - relacja z wydarzenia

relacja z wydarzenia III Świętokrzyski Kiermasz Produktów Pszczelich w Kielcach Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy w Kielcach Elżbieta Gajowiak

17 września 2016 r. w Kielcach odbył się III Świętokrzyski Kiermasz Produktów Pszczelich. Impreza przyciągnęła sporą widownię. 

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez regionalny portal echodnia.eu, organizatorami wydarzenia było Świętokrzyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy w Kielcach. Impreza odbyła się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Magnolia" przy ulicy Gustawa Morcinka I w Kielcach. Udało się w jednym miejscu zgromadzić kilkudziesięciu pszczelarzy z całego województwa. Była to szansa na sprzedaż i kupno nie tylko produktów pszczelich, ale także odpowiedniego sprzętu do pracy w pasiece oraz drzewek i krzewów miododajnych. 

Wydarzenie okazało się sporym sukcesem. Przybyło na nie wielu konsumentów zainteresowanych zaopatrzeniem się w miód na sezon jesienno-zimowy. Wybór był spory: od miodów lipowych, aż po spadziowe. Można ich było na miejscu spróbować. Co bardziej odważni zwiedzający skorzystali również z szansy przyjrzenia się z bliska życiu pszczelej rodziny. Kiermasz okazał się również szansą na edukację. Swój wykład wygłosiła Elżbieta Gajowiak, biochemik z technikum w Pszczelej Woli. 

Kiermaszowi towarzyszył Pierwszy Piknik Rodzinny. Zabawa trwała do wieczora. W blasku ogniska wystąpił Zespół Sołtyski z gminy Pawłów, który wykonuje muzykę biesiadną.

Opracowano na podstawie:
Echodnia.eu Kielce, III Świętokrzyski Kiermasz Produktów Pszczelich w Kielcach, http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/iii-swietokrzyski-kiermasz-produktow-pszczelich-w-kielcach,10638778/, data publikacji: 2016.09.17, data odczytu: 2016.09.22.
Strefa Agro, W sobotę w Kielcach impreza dla fanów pszczół i miodu, http://www.strefaagro.echodnia.eu/artykul/w-sobote-w-kielcach-impreza-dla-fanow-pszczol-i-miodu, data publikacji: 2016.09.14, data odczytu: 2016.09.22.Liczba wyświetleń artykułu: 1088

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.