Portal Pszczelarski

XVI Wojewódzkie Dni Pszczelarza w Żelechlinku

Źródło informacji: pszczelarze-brzeziny.pl/aktualnosci.php?art=60#read

wydarzenie pszczelarskie wrzesień 2016 2016 Żelechlinek XVI Wojewódzkie Dni Pszczelarza w Żelechlinku Wojewódzkie Dni Pszczelarza w Żelechlinku Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Łodzi Rejonowe Koło Pszczelarzy w Żelechlinku

25 września 2016 r. w Żelechlinku (województwo łódzkie, powiat tomaszowski) odbędzie się kolejna edycja Wojewódzkich Dni Pszczelarza. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszają serdecznie: Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Łodzi, Rejonowe Koło Pszczelarzy w Żelechlinku i Wójt Gminy Żelechlinek.

Program wydarzenia pn. XVI Wojewódzkie Dni Pszczelarza w Żelechlinku:

25.09.2016 r. (niedziela)

9:00 - mgr Tadeusz Kurzac - Rośliny miododajne ratunkiem dla owadów zapylających (Sala konferencyjna w GDK w Żelechlinku)

10:30 - Zbiórka pocztów sztandarowych i pozostałych uczestników przy Kościele pw. Św. Bartłomieja Apostoła

11:00 - Uroczysta koncelebrowana msza św. w intencji pszczelarzy wraz z poświęceniem sztandaru RKP w Żelechlinku

12:30 - Przemarsz pocztów sztandarowych i uczestników na scenę letnią

13:00 - Otwarcie XVI Wojewódzkich Dni Pszczelarzy w Żelechlinku wraz z wystąpieniami zaproszonych gości i wręczeniem odznaczeń pszczelarskich

14:00 - Rozpoczęcie części kulturalno-rozrywkowej połączone z występami Ludowego Zespołu Artystycznego "PROMNI", wspólnym poczęstunkiem, biesiadą i zabawą tanecznej

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2060

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-09-19 16:02:59

Już chyba trudniejszej do zapamiętania nazwy miejscowości nie można było wymyślić ;-)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.