Portal Pszczelarski

XVII Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze

Źródło informacji: rzpjgora.pl

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie targi pszczelarskie wrzesień 2016 2016 XVII Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze Jelenia Góra Cieplice Regionalny Związek Pszczelarzy w Jeleniej Góry

Regionalny Związek Pszczelarzy w Jeleniej Góry serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udzuału w XVII Międzynarodowych Warsztatach Pszczelarskich w Jeleniej Górze - Bartnictwo w Sudetach Zachodnich 2016. Niniejsze wydarzenie pszczelarskie stanowi jedno z największych targów pszczelarskich na Dolnym Śląsku. W tegorocznych targach swój udział zapowiedziało 12 kół pszczelarskich, które promować będą żywność ekologiczną oraz sprzęt pszczelarskich z Polski, Czech i Niemiec.

Patronat nad wydarzeniem objął Pan Marcin Zawiły, Prezydent Miasta Jeleniej Góry.

 

Program wydarzenia pn. XVII Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze:

17.09.2016 r. (sobota)

6:00-10:00 - Ustawianie stoisk wystawienniczych

10:00-19:00 - Kiermasz produktów pszczelich, wyrobów pszczelarskich, sprzętu pszczelarskiego oraz rękodzielnictwa i zdrowej żywności

11:00-16:00 - Loteria fantowa

14:00-18:00 - Występy zespołów folklorystycznych i muzycznych

18:00-21:00 - Zabawa taneczna

 

18.09.2016 r. (niedziela)

9:30 - Zbiórka na placu kościelnym Kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela (ul. Cieplicka 9, 58-560 Jelenia Góra)

10:00 - Msza święta

10:00-18:00 - Kiermasz produktów pszczelich, wyrobów pszczelarskich, sprzętu pszczelarskiego oraz rękodzielnictwa i zdrowej żywności

11:20 - Przemarsz orkiestry i pocztów sztandarowych na Plac Piastowski

11:30-12:30 - Uroczyste otwarcie XVII Międzynarodowych Targów Pszczelarskich w Jeleniej Górze

11:30-15:00 - Loteria fantowa

13:00-18:00 - Występy zespołów folklorystycznych i muzycznych oraz zespołów przedszkolnych

14:00-16:00 - Wykład pszczelarski w Filii Politechniki Wrocławskiej w Cieplicach pt. "Wybrane choroby pszczół - ich diagnostyka i leczenie"

18:00 - Oficjalne zamknięcie XVII Międzynarodowych Warsztatów Pszczelarskich w Jeleniej Górze

 

Miejsce wydarzenia:

Plac Piastowski,
Jelenia Góra (Cieplice)

Zobacz również:

XVIII Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze

XVI Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze

XV Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie pt. Bartnictwo w Sudetach Zachodnich w Jeleniej Górze

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 4186

Komentarze z forum pszczelarskiego

Antoni

2016-09-17 09:37:06

Dziękuję za przypomnienie! Tylko pogoda nie dopisze w tym roku...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.