Portal Pszczelarski

V Krzeszowickie Miodobranie

Źródło informacji i plakatu: ktp-barc.pl

wydarzenie pszczelarskie wrzesień 2016 2016 Krzeszowice V Krzeszowickie Miodobranie Krzeszowickie Miodobranie Krzeszowickie Towarzystwo Pszczelnicze Barć Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie

Krzeszowickie Towarzystwo Pszczelnicze Barć serdecznie zaprasza w dniach 10-11 września 2016 r. na wyjątkowe wydarzenie pszczelarskie, które odbędzie się na Rynku w Krzeszowicach - V Krzeszowickie Miodobranie. W trakcie wydarzenia będzie można m.in. spróbować i nabyć produkty pszczele, świece woskowe oraz smakołyki regionalne na bazie i z dodatkiem miodu pszczelego, a także kupić rękodzieła ludowe oraz produkty zielarskie.

Program wydarzenia pn. V Krzeszowickie Miodobranie:

10.09.2016 r. (sobota)

8:00-18:00

- Kiermasz pszczelarski

- Konkurs na najładniejsze stoisko wystawiennicze z miodami

- Zbiórka miodu dla Podopiecznych Schroniska dla Niepełnosprawnych fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach

10:00-14:00 - Dni Otwarte Muzeum Ziemi Krzeszowickiej

12:00-14:00 - "Dzieci ratują pszczoły, pszczoły ratują świat" - wymiana makulatury (min. 1kg) na słoiczek miodu w ramach programu finansowanego ze środków WFOŚiGW w Krakowie realizowanego przez Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie

 

11.09.2016 r. (niedziela)

8:00-18:00 - Kiermasz pszczelarski

8:00-13:30 - Zbiórka miodu dla Podopiecznych Schroniska dla Niepełnosprawnych fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach

10:00-13:30 - Konkurs na najładniejsze stoisko wystawiennicze z miodami

10:00-14:00 - Dni Otwarte Muzeum Ziemi Krzeszowickiej oraz Wilii Domańskich w Nawojowej Górze

14:00 - Wręczenie miodu Podopiecznym Schroniska dla Niepełnosprawnych Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach

14:10 - Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejsze stoisko wystawiennicze z miodami wraz z wręczeniem nagród

14:15 - Losowanie nagrody niespodzianki spośród głosujących w konkursie na najładniejsze stoisko wystawiennicze

14:15-14:30 - Wręczenie pucharów za loty gołębi oraz pokaz i przelot gołębi pocztowych

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Zobacz również:

V Krzeszowickie Miodobranie (fotorelacja)

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2109

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.