Portal Pszczelarski

Pasieka Edukacyjna na 24. Międzynarodowej Wystawie Zieleń to Życie

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie wrzesień 2016 2016 Warszawa 24 Międzynarodowa Wystawa Zieleń to Życie Międzynarodowa Wystawa Zieleń to Życie Pasieka Edukacyjna Stowarzyszenie Przyjaciół S.O.S.

Pasieka Edukacyjna to inicjatywa podjęta przez Stowarzyszenie Przyjaciół S.O.S., która od swojego początku, tj. od 2013 roku, prężnie działa na rzecz szeroko pojętej edukacji pszczelarskiej.

W ramach podejmowanych działań prowadzą m.in. prezentacje dla dzieci z przedszkoli i szkół oraz wspierają merytorycznie osoby zainteresowane założeniem własnej pasieki. Prowadzą regularne i bezpłatne spotkania w każdy roboczy czwartek o godzinie 18:00 w Witrażowni (teren M.O.S.), podczas których dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Członkowie stowarzyszenia są m.in. autorami zwycięskiego projektu w budżecie partycypacyjnym Warszawy, realizowanym w 2016 r. w dzielnicy Wilanów. W ramach projektu Pasieka Edukacyjna, Stowarzyszenie Przyjaciół S.O.S. posiada na terenie Warszawy trzy pasieki przeznaczone do edukacyjnych zajęć terenowych.  

Osoby zainteresowane działalnością Pasieki Edukacyjnej oraz chętne nawiązać z jej członkami bliższą współpracę mogą spotkać się z jej przedstawicielami podczas 24. Międzynarodowej Wystawy Zieleń to Życie, która odbędzie się w dniach 1-3 września 2016 r. (w godz. 9:00-17:00) w warszawskiej hali EXPO. Oznaczenie stoiska Stowarzyszenia Przyjaciół S.O.S. to: Teren/S

Zieleń to Życie to międzynarodowa wystawa odbywająca się nieprzerwanie od blisko ćwierć wieku. Jest miejscem promocji i kontaktów dla producentów roślin i środków produkcji ogrodniczej, techniki, dekoracji i wyposażenia. Formuła targów zakłada dwa z trzech dni na nawiązywanie kontaktów przez profesjonalistów i jeden dzień, tzw. dzień otwarty, dla konsumentów.

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1969

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-08-28 09:18:37

Wszystko fajnie, ale w tygodniu ludzie pracują i ciężko jest się wyrwać i zdążyć do 17 odwiedzić targi... Największe wzięcie mają chyba targi, które odbywają się w weekend lub zahaczają o weekend).

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.