Portal Pszczelarski

Dni Otwartych Drzwi w firmie Łysoń 2016

Źródło informacji i plakatów: lyson.com.pl/content/68-dni-otwarte-2016

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie Łysoń październik 2016 2016 Klecza Dolna Dni Otwartych Drzwi w firmie Łysoń 2015 Dni Otwartych Drzwi w firmie Łysoń Paweł Chorbiński Artur Arszułowicz Marcin Raczyński Marek Podlewski Jacek Wojciechowski Michał Piątek

Firma Łysoń serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję Dni Otwartych Drzwi w firmy Łysoń. Tegoroczne targi pszczelarskie odbędą się pod tytułem "Po Krakowsku". Wydarzenie odbędzie się w pierwszy weekend października 2016 r. w Kleczy Dolnej 148 (województwo małoposlkie, powiat wadowicki, gmina Wadowice).

Organizator wydarzenia w ramach uroczystości przewidział szereg atrakcji, wśród których wskazać należy m.in.: występy artystyczne, zwiedzanie siedziby firmy Łysoń, możliwość dokonania zakupów po promocyjnych cenach w firmowym sklepie, wykłady dla pszczelarzy, paradę zabytkowych samochodów, wystawę zdjęć Milana Motyki, sprzedaż roślin miododajnych i zwiedzanie stoisk wystawienniczych. 

Program wydarzenia pn.: Dni Otwartych Drzwi w firmie Łysoń 2016:

1.10.2016 r. (sobota)

9:00 - Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia

10:00 - dr hab. Paweł Chorbiński - "Zarządzanie warrozą w pasiece"

12:00 - lek. wet. Artur Arszułowicz i Marcin Raczyński - "Prawidłowe przeprowadzanie zabiegów leczniczo-profilaktycznych w pasiece przy pomocy specjalistycznych produków dla pszczół"

14:00 - Marek Podlewski i Jacek Wojciechowski - "Gospodarka pasieczna - fakty i mity"

17:00 - Zakończenie pierwszego dnia wydarzenia

 

2.10.2016 r. (niedziela)

9:00 - Oficjalne rozpoczęcie drugiego dnia targów

10:00 - Msza święta

12:00 - dr hab. Paweł Chorbiński - "Ograniczanie inwazji szkodników w pasiece"

14:00 - Michał Piątek - "Innowacyjne rozwiązania pasieczne"

17:00 - Zakończenie Dni Otwartych Drzwi w firmie Łysoń

Oficjalny plakat wydarzenia: 

 

Zobacz również:

Dni Otwartych Drzwi w firmie Łysoń 2015

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3907

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-08-26 16:50:09

Z Krakowa niedaleko, w tym roku będę na pewno!

mati

2016-08-27 10:43:03

lyson zawsze z rozmachem robi te imprezy ale ceny to ma bardzo durze jak na to co sprzedaje

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.