Portal Pszczelarski

XVII Tykocińska Biesiada Miodowa

wydarzenie pszczelarskie sierpień 2016 2016 Tykocin XVII Tykocińska Biesiada Miodowa Tykocińska Biesiada Miodowa

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej serdecznie zaprasza wszyskich zainteresowanych na XVII Tykocińską Biesiadę Miodową. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2016 r. 17. Biesiadę Miodową w Tykocinie honorowym patronatem objął Burmistrz Tykocina.

Program wydarzenia pn. XVII Tykocińska Biesiada Miodowa:

20.08.2016 r. (sobota)

13:00 - Uroczyste otwarcie biesiady wraz z prezentacją pasiek

13:30-18:00 - Występy zespołów folklorystycznych (Scena na Placu Czarnieckiego), w tym:

- Trzciannianki z Trzciannego

- Narwianie z Dobrzyniewa Dużego

- Malwianki z Studzianek

- Dąbrówka z Dąbrówki

- Wodniczka z Szorc

- Tęcza z Trzciannego

- Hetmanki z Tykocina oraz

możliwość nabycia produktów tradycyjnych Podlasia, Kurpi i Litwy

14:00 - Konkurs "Wiedzy o Stowarzyszeniu N.A.R.E.W. Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi oraz Środkach Unijnych"

20:00 - Gwiazda wieczoru - Zespół Chrząszcze

22:00 - Biesiada taneczna pod Czarnieckim

 

21.08.2016 r. (niedziela)

12:00 - Msza święta w intencji pszczelarzy połączona ze złożeniem tradycyjnych darów miodu i wosku w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Tykocinie

12:00-17:00 - Sprzedaż miodów i produktów tradycyjnych Podlasia

13:00 - Rozstrzygnięcie konkursu na "Najładniejszy Ogród Gminy Tykocin"

13:45 - "Taniec Motyl" - Środowiskowy Dom Samopomocy w Tykocinie

14:00 - Występ zespołu instrumentalno-wokalnego z GOK Sokoły

14:30 - Koncert orkiestry dętej z Tykocina

15:15 - Rozstrzygnięcie konkursu pn. "Najsmaczniejszy miód XVII Tykocińskiej Biesiady Miodowej oraz Turnieju Nalewek Miodowych"

16:00 - Koncert zespołu Ewa Band

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Zobacz również:

XVI Tykocińska Biesiada Miodowa

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2687

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-08-18 08:42:28

Ode mnie troszkę za daleko żeby się wybrać, ale generalnie widziałem zdjęcia z zeszłorocznej edycji i było mega fajnie! Kto bliżej mieszka albo będzie w okolicy, niech się wybierze! Nie straci na pewno :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.