Portal Pszczelarski

VIII Świętokrzyski Konkurs na Nalewkę Miodową i Miód Pitny

Źródło informacji i dokumentacji: rzp-piotrkow.pl/

wydarzenie pszczelarskie październik 2016 2016 Modliszewice VIII Świętokrzyski Konkurs na Nalewkę Miodową i Miód Pitny Świętokrzyski Konkurs na Nalewkę Miodową i Miód Pitny Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Regionalny Związek Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim Świętokrzyski Związek Pszczelarzy w Kielcach Polski Związek Pszczelarski nalewka miodowa miód pitny

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, Regionalny Związek Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim, Świętokrzyski Związek Pszczelarzy w Kielcach, Polski Związek Pszczelarski w Warszawie serdecznie zapraszają pszczelarzy i koła pszczelarskie do udziału w VIII Świętokrzyskim Konkursie na Nalewkę Miodową i Miód Pitny, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 4 października 2016 r.

Celem konkursu jest promocja produktów regionalnych i tradycyjnych, których jednym ze składników jest miód pszczeli.

Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, które wytwarzają nalewki i miody pitne według własnych lub starych, rodzinnych receptur.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 16 września 2016 r. do godziny 15:00, według zapisów regulaminu.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy kierować do pana Józefa Kołaczka, koordynatora konkursu: (44)787-35-62 lub jozefkolaczek@onet.pl

Niezbędne dokumenty:

Regulamin VIII Świętokrzyskiego Konkursu na Nalewkę Miodową i Miód Pitny

Formularz zgłoszeniowy

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2379

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal-trabka

2016-08-06 17:57:59

Zdecydowanie jestem zainteresowany tym konkursem! Być może uda mi się wygrać!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.