Portal Pszczelarski

Gomunickie Święto Miodu 2016

wydarzenie pszczelarskie święto miodu sierpień 2016 2016 Gomunice Gomunickie Święto Miodu 2016 Gomunickie Święto Miodu Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Piotrowskiej

Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Piotrowskiej i Urząd Gminy Gomunice serdecznie zapraszają 14 sierpnia 2016 r. (niedziela) o godzinie 12:00 na Gomunickie Święto Miodu.

Wydarzenie odbędzie się na stadionie sportowym w Gomunicach (powiat radomszczański, województwo łódzkie).

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2654

Komentarze z forum pszczelarskiego

factis 2016-08-09 08:05:10

To chyba pierwsza impreza w tamtym regionie. Szkoda, że nikt nie dba o to, żeby promować takie wydarzenia.

Daniel 2016-08-15 09:07:20

Witam miło nam że państwa portal wspomina o naszym święcie choć w informacji jest mała nieścisłość współorganizatorem święta było Rejonowe Koło Pszczelarzy w Kocierzowach  Współpracują z portalem:

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.