Portal Pszczelarski

XLI Regionalne Święto Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej

wydarzenie pszczelarskie sierpień 2016 2016 Opoczno XLI Regionalne Święto Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej Regionalne Święto Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej Rejonowe Koło Pszczelarzy w Opocznie Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej

7 sierpnia 2016 r. w Opocznie odbędzie się XLI Regionalne Święto Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej. Organizatorem wydarzenia jest Rejonowe Koło Pszczelarzy w Opocznie.

W trakcie wydarzenia odbędzie się konkurs na najlepszy miód 41. Regionalnego Święta Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej. Pszczelarze zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o przygotowanie próbek miodu do degustacji gości, w nieoznakowanych słoikach o pojemności 0,5 litra i przekazanie ich do Romualda Dróżdża, Członka Zarządu Regionalnego Związku Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej.

Już od godziny 8:00 uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać ze stołu szwedzkiego w Miejskim Domu Kultury w Opocznie.

O godzinie 8:30 nastąpi wymarsz spod budynku Starostwa Powiatowego do kościoła św. Bartłomieja.

O 9:00 odbędzie się uroczysta msza święta z udziałem pszczelarzy należących do Regionalnego Związku Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1877

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-08-06 16:00:09

Tylko na tym portalu można o tym wydarzeniu przeczytać! Szkoda, ze organizator nie zadbał o promocję wydarzenia... pewnie o wiele więcej osób by się na nie wybrało...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.