Portal Pszczelarski

Maciejowskie Miodu Smakowanie 2016

Źródło informacji i plakatu: facebook.com/profile.php?id=100001966539209

wydarzenie pszczelarskie sierpień 2016 2016 Maciejów Maciejowskie Miodu Smakowanie 2016 Maciejowskie Miodu Smakowanie Pasieka Zarodowa Maciejów Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. Pasieka zarodowa

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Maciejów "Miodowa Kraina" wraz z Urzędem Miejskim w Kluczborku, Sołectwem Maciejów oraz Pasieką Zarodową Maciejów serdecznie zapraszają na kolejną edycję Maciejowskiego Miodu Smakowania. 

Program wydarzenia pn. Maciejowskie Miodu Smakowanie 2016:

20.08.2016 r. (sobota)

15:00 - wyjazd rowerzystów spod krytej pływalni w Kluczborku

od 16:00

- pokaz miodobrania, inseminacji oraz sprzedaż miodu

- zabawy z klaunem

- Turniej Sołectw

- zabawa pod namiotem przy muzyce Dj Alex Em

- pokaz kulinarny (sposoby krojenia warzyw na sałatki)

- bufet gastronomiczny zaopatrywany przez pizzerię

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

 

Miejsce wydarzenia:

Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. Pasieka zarodowa
Maciejów 8,
46-213 Maciejów

Zobacz również:

Maciejowskie Miodu Smakowanie 2014

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2318

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.