Portal Pszczelarski

Jesienny Otwarty Zjazd Stowarzyszenia Wolne Pszczoły 2016

Źródło informacji: plus.google.com/b/109790880520528845302/+%C5%81ukasz%C5%81apka/posts/VsZyhBjvSuy?cfem=1

wydarzenia pszczelarskie wrzesień 2016 2016 Nieborów Jesienny Otwarty Zjazd Stowarzyszenia Wolne Pszczoły 2016 Jesienny Otwarty Zjazd Stowarzyszenia Wolne Pszczoły Stowarzyszenie Wolne Pszczoły

Stowarzyszenie Wolne Pszczoły zaprasza w dniach 23-25 września 2016 r. na Jesienny Otwarty Zjazd, który odbędzie się w Gospodarstwie Agroturystycznym Stajnia "U Kowala" (Nieborów 233, 99-416 Nieborów). Celem spotkania, jak deklarują organizatorzy, "jest wymiana doświadczeń, idei i praktyki pszczelarstwa naturalnego".

Program wydarzenia pn. Jesienny Otwarty Zjazd Stowarzyszenia Wolne Pszczoły 2016:

23.09.2016 r. (piątek)

18:00

- Przyjazd gości

- Kolacja

- Wieczór zapoznawczo-integracyjny

 

24.09.2016 r. (sobota)

- śniadanie

- poznawanie okolicy, w tym lokalnych zabytków

- obiad

- zwiedzanie pobliskiej pasieki

- kolacja

- wieczorne spotkanie przy grillu

 

25.09.2016 r. (niedziela)

- śniadanie

- wyjazd gości

 

Koszt udziału w wydarzeniu:

Koszt 160 zł obejmuje noclegi i posiłki. Istnieje możliwość krótszego pobytu, którego koszt będzie ustalany indywidualnie.

 

Miejsce wydarzenia:

Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia "U Kowala" 
Nieborów 233 
99-416 Nieborów 

 

Kontakt z organizatorem:

Stowarzyszenie Wolne Pszczoły
E-mail: wolnepszczoly@wolnepszczoly.org
Tel.: 609-457-114

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1674

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.