Portal Pszczelarski

Szkolenie pszczelarskie w Lubiaszowie 2016

Źródło informacji: przekaz telefoniczny od ks. Kazimierza Kurka.

szkolenie pszczelarskie sierpień 2016 2016 Lubiaszów Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Lech Gospodarczyk

Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Lech Gospodarczyk z Lubiaszowa (gmina Wolbórz, powiat piotrkowski, województwo łódzkie) serdecznie zapraszają uczniów, studentów, bezrobotnych i wszystkich, komu tematyka pszczelarska jest szczególnie bliska, na szkolenie pszczelarskie.

Szkolenie odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia 2016 r. w Miodowym Domku (Lubiaszów, ul. Jaśminowa 63, 97-320 Wolbórz).

Więcej szczegółów na temat poruszanej tematyki można uzyskać u organizatora, pod numerem telefonu: 697-995-016 lub (44)615-42-63.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2286

Komentarze z forum pszczelarskiego

Adam_Poch 2016-08-04 20:07:35

Super! Szkoda tylko, że nie ma podanej informacji o kosztach, bo myślę że za darmo to szkolenie nie będzie... a czuję, że bardzo by mi się takie szkolenie przydało.  Współpracują z portalem:

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Irlandzkie bułeczki owsiane z miodem

Kurczak teriyaki z miodem

Panna cotta z miodem i orzechami włoskimi

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Pieczone owoce z miodem i płatkami owsianymi

Ciasto jogurtowo-miodowe z cynamonem

Ser twarogowy z miodem i orzechami