Portal Pszczelarski

Szkolenie pszczelarskie w Lubiaszowie 2016

Źródło informacji: przekaz telefoniczny od ks. Kazimierza Kurka.

szkolenie pszczelarskie sierpień 2016 2016 Lubiaszów Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Lech Gospodarczyk

Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Lech Gospodarczyk z Lubiaszowa (gmina Wolbórz, powiat piotrkowski, województwo łódzkie) serdecznie zapraszają uczniów, studentów, bezrobotnych i wszystkich, komu tematyka pszczelarska jest szczególnie bliska, na szkolenie pszczelarskie.

Szkolenie odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia 2016 r. w Miodowym Domku (Lubiaszów, ul. Jaśminowa 63, 97-320 Wolbórz).

Więcej szczegółów na temat poruszanej tematyki można uzyskać u organizatora, pod numerem telefonu: 697-995-016 lub (44)615-42-63.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2488

Komentarze z forum pszczelarskiego

Adam_Poch 2016-08-04 20:07:35

Super! Szkoda tylko, że nie ma podanej informacji o kosztach, bo myślę że za darmo to szkolenie nie będzie... a czuję, że bardzo by mi się takie szkolenie przydało.  Współpracują z portalem:

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Pierogi z kaszą jaglaną, jabłkami i miodem

Sałatka kobieca Keep smiling z miodem

Śledzie w korzennej marynacie z miodem

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Pszczoła miodna. Liczebność roju pszczół, zachowanie i rasy

Varroa sp. jako immunosupresor chorób wirusowych

Charakterystyka rodzaju Varroa i opis gatunku Varroa destructor

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Bigos staropolski na winie z miodem

Bananowe chipsy z miodem

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.