Portal Pszczelarski

II Miodobranie Nocą u Sądeckiego Bartnika

Źródło informacji, plakatu i baneru: facebook.com/sadecki.bartnik.atrakcje/

wydarzenie pszczelarskie sierpień 2016 2016 Stróże II Miodobranie Nocą u Sądeckiego Bartnika Miodobranie Nocą u Sądeckiego Bartnika Sądecki Bartnik

Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik serdecznie zaprasza na II Miodobranie Nocą, które odbędzie się 5 sierpnia 2016 r., w godzinach 22:00-24:00, w miejscowości Stróże (województwo małopolskie).

Organizator wydarzenia zaprasza do wspaniałego i niespotykanego w skali kraju wydarzenia, podczas którego będzie można zwiedzić Skansen i Muzeum Pszczelarskie w nocnej scenerii, przyjrzeć się odsklepianiu plastrów, a następnie wirowaniu miodu. 

Uczestnicy wydarzenia będą mogli przynieść słoiczek, a organizator go napełni patoką.

Cennik atrakcji II Miodobrania Nocą u Sądeckiego Bartnika:

- Bilet rodzinny (2+2) - 50 zł (+ każde kolejne dziecko 10 zł)

- Bilet indywidualny - 25 zł

- Świeży miód - 20 zł/1 kg

Plakat wydarzenia pn. II Miodobranie Nocą u Sądeckiego Bartnika:

Więcej informacji na temat wydarzenia należy szukać pod adresem:

Sądecki Bartnik Sp. z o.o. 
Stróże 235,
33-331 Stróże

Tel.: (18) 414 05 79 lub 668 280 022
E-mail: muzeum@bartnik.pl

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2076

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.