Portal Pszczelarski

II Święto Miodu w Piotrkowie Trybunalskim

wydarzenie pszczelarskie święto miodu lipiec 2016 2016 Piotrków Trybunalski II Święto Miodu w Piotrkowie Trybunalskim Święto Miodu w Piotrkowie Trybunalskim Rejonowe Koło Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Piotrkowie Trybunalskim i Krzysztof Chojniak, Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zapraszają na wydarzenie pszczelarskie pn. II Święto Miodu w Piotrkowie Trybunalskim. 

Program wydarzenia pn. II Święto Miodu w Piotrkowie Trybunalskim:

24.07.2016 r. (niedziela) 

9:00-19:00 - Kiermasz produktów i akcesoriów pszczelarskich

10:45 - Zbiórka na Rynku Trybunalskim, a następnie przemarsz do Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek 

11:30 - Msza święta w intencji pszczelarzy 

12:30 - W Centrum Idei ku Demokracji wykład pt. "Właściwości lecznicze miodu" oraz wystąpienia zaproszonych gości, a następnie przemarsz do Rynku Trybunalskiego 

13:30 - Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej z Piotrkowa Trybunalskiego 

14:30 - Koncert Zespołu dziecięcego Koraliki z Czarnocina 

15:30 - Koncert Zespołu Pasjonatki z Woli Krzysztoporskiej 

16:30 - Koncert Zespołu Jacy Tacy Moszczeniacy z Moszczenicy 

17:30 - Koncert Kapeli Spod Dębu z Mzurek k. Piotrkowa Trybunalskiego 

19:00 - Oficjalne zakończenie wydarzenia

Zobacz również:

I Święto Miodu w Piotrkowie Trybunalskim (galeria zdjęć)

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1922

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.