Portal Pszczelarski

Święto Pszczoły w Gminno-Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie 2016

Źródło informacji: facebook.com/RKPBrzeziny

wydarzenie pszczelarskie lipiec 2016 2016 Plichtów Święto Pszczoły Święto Pszczoły 2016 Święto Pszczoły w Gminno-Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie 2016 Święto Pszczoły w Gminno-Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach wraz z Gminno-Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie serdecznie zapraszają w sobotę, 16 lipca 2016 r., na Święto Pszczoły.

Program wydarzenia pn. Święto Pszczoły w Gminno-Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie 2016:

16.06.2016 r. (sobota)

11:00-15:00

- Kiermasz miodów połączony z degustacją,

- Prezentacja pszczół, strojów, uli i sprzętu pszczelarskiego,

- Prezentacja historii Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach,

- Doradztwo w sprawach pszczelarskich,

- Warsztaty artystyczne dla dzieci,

- Własnoręczny wyrób świec z wosku pszczelego.

12:00-13:00 

- Oficjalne otwarcie Święta Pszczoły z udziałem Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach,

- Wykład pn. "Rola pszczół w przyrodzie",

- Prezentacja multimedialna pn. "Spotkanie z pszczołą",

- Konkurs z nagrodami z wiedzy o pszczołach,

- Warsztaty edukacyjne nt. pszczół samotnic,

- Prezentacja hotelu dla pszczół.

13:00 - Pokazy strażackie pn. "Jak uciec przed rojem pszczół?"

13:30 - Warsztaty z panem Darkiem z Racicki w Lipce

14:00 - Pokazy tresury psów

Organizatorzy gwarantują, że nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Dostępne będą m.in. warsztaty plastyczne, animacje, malowanie buziek, konkursy, gry i zabawy. Planowane jest również wspólne ognisko z kiełbaskami.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1403

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.