Portal Pszczelarski

Pszczelarz pszczelarzowi wytruł pszczoły

Tomasz Pawłowski wytrucie pszczół Nowe Waliszewo

Na Dolnym Śląsku doszło do niecodziennej sytuacji. Panu Tomaszowi Pawłowskiemu, pszczelarzowi prowadzącemu pasiekę wędrowną, wytruto z premedytacją 44 rodziny pszczele.

Choć trudno w to uwierzyć, czynu dokonał ktoś, kto powinien dbać szczególnie o pszczoły i ich żywot - lokalny pszczelarz z Nowego Waliszewa.

Z filmem z oględzin miejsca zdarzenia można zapoznać się pod tym linkiem: https://www.facebook.com/pokorniak/videos/918703068255591/

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2290

Komentarze z forum pszczelarskiego

mati

2016-07-14 12:06:44

skoro znany jest sprawca to hyba nie bendzie problemu rzeby go ukarac i dobrze bo za takie cos to powinien siedziec do konca zycia

Sylwek

2016-07-14 12:12:23

Siema! Zastanawiam się, czy ktoś bierze pod uwagę wątek umyślnego pozbycia się swoich pszczół i wskazania jako winnego "konkurencyjnego" pszczelarza? Być może tak nie było, ale znane są przypadki osób, które same sobie podpalają magazyny, byleby otrzymać odszkodowanie. Może temu panu zależało na czymś innym? Może chciał "dowalić" pszczelarzowi, który go straszył. Co innego jeżeli tamten pszczelarz się przyznał. Przyznam, że nie oglądałem filmiku z linku, ale o sytuacji czytałem już wcześniej (dzień wcześniej). Jeżeli coś z niego wynika bardziej interesującego i przeczącego mojemu wpisowi, to poprawcie mnie.

zako75

2016-07-14 20:13:31

Brak mi słów.

blondynekkrk

2016-07-15 08:58:18

Myślę, że powinna spotkać go sroga kara. Tak nie postępuje pszczelarz. Tak postępuje wandal!

Piotrek_Skorupka

2016-08-20 21:01:47

taki pan nie kocha pszczolek on jest kanalia debilem

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.