Portal Pszczelarski

Mini SPA w Bałtowie

Mini SPA w Bałtowie.

Bałtów Mini SPA w Bałtowie uloterapia apiinhalacja apiterapia apifitoterapia apitoksynoterapia powietrze z ula powietrze ulowe

Od lipca w Bałtowie rusza Mini Spa

Rozwijane przez spółkę ApiBałt Centrum Apiterapii poszerza właśnie zakres świadczonych usług o ofertę Mini Spa. Malowniczo położone na wniesieniu domki Mini Spa zostaną otwarte 1 lipca 2016. Inwestycja współfinansowana jest przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu współpracy w nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. 

Bałtów i jego mieszkańcy od lat doceniają pracowitość pszczół i korzyści, jakie dla człowieka niosą wytwory ich pracy. Powstała w 2014 roku spółka ApiBałt konsekwentnie dąży do budowy na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego Centrum Apiterapii, czyli miejsca, w którym będą świadczone zabiegi z wykorzystaniem pszczół i produktów pszczelich: apiterapii, apifitoterapii, apitoksynoterapii, uloterapii, porad dietetycznych, masaży i turnusów rehabilitacyjnych. Pierwszymi otwartymi przez spółkę obiektami są punkt sprzedaży Skarby Natury ApiBałt oraz domki do inhalacji powietrzem z ula. Wskazaniami do stosowania uloterapii są między innymi takie dolegliwości jak: syndrom ciągłego zmęczenia, bezsenność, przewlekły katar, a nawet niektóre choroby. Od 1 lipca w domkach Mini Spa będzie można skorzystać z atrakcyjnej oferty zabiegów Spa. 

Usługi najwyższej jakości w nowowybudowanych obiektach zapewni doskonale wykwalifikowana kadra oraz profesjonalne urządzenia takie jak: wyposażona między innymi w funkcję ozonowania kapsuła Spa, aparat do masażu membranowego czy specjalistyczne lampy stosowane w leczeniu bólu, stanów zapalnych, trądziku, oparzeń, trudno gojących się ran. Mini Spa powstało jednak z myślą o osobach poszukujących pielęgnacji i wyciszenia. W domkach Mini Spa będzie można zażyć kąpieli w saunie zewnętrznej fińskiej, fitosaunie, skorzystać z bogatej palety różnych metod masażu. Masaż gorącymi kamieniami rozluźni i dotleni organizm. Zastosowanie bański chińskiej zmniejszy napięcie mięśniowe, modelując jednocześnie sylwetkę i redukując cellulit. Stosowane w masażach przeciwstażeniowych i odmładzających aromatyczne stemple chińskie ujędrnią ciało i wprowadzą w błogi stan relaksu, którego nie zakłóci żaden hałas. Obiekty położone są z dala od jego źródeł, na wzgórzu, z którego rozciąga się widok na dolinę rzeki Kamiennej. Znajdują się w nich dwa pokoje dla poszukujących odpoczynku gości. 

W programie będą również wczasy regeneracyjno-odchudzające, 7 lub 14 dniowe. Propozycja specjalnie przygotowanych zabiegów połączonych z atrakcjami JuraParku, na którego terenie znajduję się Mini SPA. 

Spółka ApiBałt nie zamierza poprzestać w rozbudowie Centrum Apiterapii na otwarciu Mini Spa. W ciągu najbliższych lat powstać ma kolejny, 3-kondygnacyjny budynek, w którym mieścić się będą gabinety lekarskie i gabinety odnowy biologicznej. Oparta o produkty pszczele i zioła medycyna naturalna znajduje w Bałtowie silnego sprzymierzeńca.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://apibalt.pl

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 6025

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-07-08 08:00:19

Jeżeli takie panie można tam spotkać, to ja się piszę! :) A tak całkiem poważnie, to cieszę się, że Bałtów się rozwija. Województwo świętokrzyskie potrzebuje takich inwestycji. Od kilku lat pszczelarze z całej Polski spotykają się na konferencjach, a to już jest dobry znak i dobrze świadczy o miejscu. Trzymam kciuki za sukces Bałtowa! Jak znajdę czas to chętnie przejadę się na weekend :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.