Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

Mini SPA w Bałtowie

Mini SPA w Bałtowie.

Bałtów Mini SPA w Bałtowie uloterapia apiinhalacja apiterapia apifitoterapia apitoksynoterapia powietrze z ula powietrze ulowe

Od lipca w Bałtowie rusza Mini Spa

Rozwijane przez spółkę ApiBałt Centrum Apiterapii poszerza właśnie zakres świadczonych usług o ofertę Mini Spa. Malowniczo położone na wniesieniu domki Mini Spa zostaną otwarte 1 lipca 2016. Inwestycja współfinansowana jest przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu współpracy w nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. 

Bałtów i jego mieszkańcy od lat doceniają pracowitość pszczół i korzyści, jakie dla człowieka niosą wytwory ich pracy. Powstała w 2014 roku spółka ApiBałt konsekwentnie dąży do budowy na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego Centrum Apiterapii, czyli miejsca, w którym będą świadczone zabiegi z wykorzystaniem pszczół i produktów pszczelich: apiterapii, apifitoterapii, apitoksynoterapii, uloterapii, porad dietetycznych, masaży i turnusów rehabilitacyjnych. Pierwszymi otwartymi przez spółkę obiektami są punkt sprzedaży Skarby Natury ApiBałt oraz domki do inhalacji powietrzem z ula. Wskazaniami do stosowania uloterapii są między innymi takie dolegliwości jak: syndrom ciągłego zmęczenia, bezsenność, przewlekły katar, a nawet niektóre choroby. Od 1 lipca w domkach Mini Spa będzie można skorzystać z atrakcyjnej oferty zabiegów Spa. 

Usługi najwyższej jakości w nowowybudowanych obiektach zapewni doskonale wykwalifikowana kadra oraz profesjonalne urządzenia takie jak: wyposażona między innymi w funkcję ozonowania kapsuła Spa, aparat do masażu membranowego czy specjalistyczne lampy stosowane w leczeniu bólu, stanów zapalnych, trądziku, oparzeń, trudno gojących się ran. Mini Spa powstało jednak z myślą o osobach poszukujących pielęgnacji i wyciszenia. W domkach Mini Spa będzie można zażyć kąpieli w saunie zewnętrznej fińskiej, fitosaunie, skorzystać z bogatej palety różnych metod masażu. Masaż gorącymi kamieniami rozluźni i dotleni organizm. Zastosowanie bański chińskiej zmniejszy napięcie mięśniowe, modelując jednocześnie sylwetkę i redukując cellulit. Stosowane w masażach przeciwstażeniowych i odmładzających aromatyczne stemple chińskie ujędrnią ciało i wprowadzą w błogi stan relaksu, którego nie zakłóci żaden hałas. Obiekty położone są z dala od jego źródeł, na wzgórzu, z którego rozciąga się widok na dolinę rzeki Kamiennej. Znajdują się w nich dwa pokoje dla poszukujących odpoczynku gości. 

W programie będą również wczasy regeneracyjno-odchudzające, 7 lub 14 dniowe. Propozycja specjalnie przygotowanych zabiegów połączonych z atrakcjami JuraParku, na którego terenie znajduję się Mini SPA. 

Spółka ApiBałt nie zamierza poprzestać w rozbudowie Centrum Apiterapii na otwarciu Mini Spa. W ciągu najbliższych lat powstać ma kolejny, 3-kondygnacyjny budynek, w którym mieścić się będą gabinety lekarskie i gabinety odnowy biologicznej. Oparta o produkty pszczele i zioła medycyna naturalna znajduje w Bałtowie silnego sprzymierzeńca.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://apibalt.pl

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 8077

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2016-07-08 08:00:19

Jeżeli takie panie można tam spotkać, to ja się piszę! :) A tak całkiem poważnie, to cieszę się, że Bałtów się rozwija. Województwo świętokrzyskie potrzebuje takich inwestycji. Od kilku lat pszczelarze z całej Polski spotykają się na konferencjach, a to już jest dobry znak i dobrze świadczy o miejscu. Trzymam kciuki za sukces Bałtowa! Jak znajdę czas to chętnie przejadę się na weekend :)  Współpracują z portalem:

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Sałatka z ogórków w zalewie octowo-miodowej na zimę

Kaczka w marynacie korzennej pieczona w miodzie pitnym

Naleśniki ze skórką cytrynową i pyłkiem pszczelim

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Koordynatorki projektu "Pszczoły w szkole"

"Pszczoły w szkole" to projekt realizowany w Katolickiej Szkołe Podstawowej SPSK im. Jana Pawła II w Chojnach i nagrodzony w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Pszczoły w szkole w czerwcu

Młodzi detektywi szukają miejsc przyjaznych pszczołom

Szkolny Dzień Pszczoły

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom