Portal Pszczelarski

Toruński Festiwal Smaków 2017

Autor: skeeze

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie kwiecień 2017 2017 Toruń Toruński Festiwal Smaków 2017 Toruński Festiwal Smaków

Targi Toruńskie Sp. z o.o. serdecznie zapraszają zarówno wystawców jak i uczestników do udziału w Targach Turystycznych "Wypoczynek 2017" oraz w Toruńskim Festiwalu Smaków - równoległej imprezie. Niniejsze targi odbędą się w pierwszy weekend kwietnia, tj. w dniach 1-2 kwietnia 2017 r. w Centrum Targowym "Park" przy ul. Szosa Bydgoska 3 (87-100 Toruń).

Toruński Festiwal Smaków stanowić będzie idealną okazję do prezentacji ofert producentów tradycyjnej i ekologicznej żywności, w tym m.in.: nalewek, miodów i wina oraz przetworów.

Organizator blisko na rok przed potwierdza swoje zaangażowanie w promocję tego wydarzenia, dzięki czemu niniejsze targi mają być licznie odwiedzone.

Organizator wydarzenia pn. Toruński Festiwal Smaków 2017:

Targi Toruńskie Sp. z o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel.: 56 658 20 90

Więcej informacji wkrótce.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2379

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Stan warrozy w pasiekach za pomocą obserwacji osypu zimowego - badanie

Varroa destructor - cykl życiowy i rozwojowy

Zapobieganie i zwalczanie inwazji Varroa sp. u pszczoły miodnej