Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

Toruński Festiwal Smaków 2017

Autor: skeeze

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie kwiecień 2017 2017 Toruń Toruński Festiwal Smaków 2017 Toruński Festiwal Smaków

Targi Toruńskie Sp. z o.o. serdecznie zapraszają zarówno wystawców jak i uczestników do udziału w Targach Turystycznych "Wypoczynek 2017" oraz w Toruńskim Festiwalu Smaków - równoległej imprezie. Niniejsze targi odbędą się w pierwszy weekend kwietnia, tj. w dniach 1-2 kwietnia 2017 r. w Centrum Targowym "Park" przy ul. Szosa Bydgoska 3 (87-100 Toruń).

Toruński Festiwal Smaków stanowić będzie idealną okazję do prezentacji ofert producentów tradycyjnej i ekologicznej żywności, w tym m.in.: nalewek, miodów i wina oraz przetworów.

Organizator blisko na rok przed potwierdza swoje zaangażowanie w promocję tego wydarzenia, dzięki czemu niniejsze targi mają być licznie odwiedzone.

Organizator wydarzenia pn. Toruński Festiwal Smaków 2017:

Targi Toruńskie Sp. z o.o.
ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel.: 56 658 20 90

Więcej informacji wkrótce.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2528

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Skład miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Kontrola jakości miodu

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Rzepak rozpoczyna kwitnienie - 2014

Właściwości miodu akacjowego

Dennica wysoka higieniczna do ula wielkopolskiego

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Miodobranie - krok po kroku