Portal Pszczelarski

Święto Pszczół w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016

Ogród Botaniczny UMCS. Źródło zdjęcia: pl.wikipedia.org/wiki/Ogr%C3%B3d_Botaniczny_w_Lublinie#/media/File:Ogr%C3%B3d_botaniczny_UMCS.png Autor zdjęcia: Klaudiax33

wydarzenie pszczelarskie święto pszczelarskie lipiec 2016 2016 Lublin Święto Pszczół w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016 Święto Pszczół w Ogrodzie Botanicznym UMCS Ogród Botaniczny UMCS Święto Pszczół Święto Pszczół 2016

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych serdecznie zapraszają 3 lipca 2016 r. w godzinach między 11:00 a 17:00 do udziału w obchodach Święta Pszczół. Wydarzenie będzie mieć miejsce na terenach w pobliżu wejścia do Ogrodu Botanicznego przy ul. Willowej w Lublinie.

W tym wyjątkowym dniu organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji. Wśród nich są m.in.:

- konkurs na "Najciekawszy Pszczeli Strój"

- kiermasz produktów pszczelich,

- możliwość odbycia spaceru pszczelą ścieżką,

- wspólne wytwarzanie cukierków o kwiecistych wzorach,

- pokazy wyrobów kosmetyków z wykorzystaniem miodu,

- przeczele ciekawostki,

- warsztaty plastyczne.

Osoby, które przyjdą w pszczelich strojach będą mogły zgłosić się po darmowe wejściówki. Co więcej, będą także mogły wziąć udział w konkursie na "Najciekawszy Pszczeli Strój". Pozostałe osoby będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu po dokonaniu opłaty według cennika zamieszczonego na stronie UMCS.

Zobacz również:

Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016

 

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2078

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.