Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

Piknik Pszczelarski w Niwnicy k. Nysy 2016

Fragment oficjalnego plakatu promującego wydarzenie pn. Piknik Pszczelarski w Niwnicy k. Nysy. Źródło informacji i plakatu: facebook.com/PasiekaZlotoNatury/

wydarzenie pszczelarskie piknik pszczelarski lipiec 2016 2016 Niwnica k. Nysy Piknik Pszczelarski w Niwnicy k. Nysy 2016 Piknik Pszczelarski w Niwnicy k. Nysy Koło Pszczelarzy w Opolu

Koło Pszczelarzy w Opolu serdecznie zaprasza 17 lipca 2016 r. na wydarzenie pszczelarskie pn. Piknik Pszczelarski. Ten odbędzie się na boisku sportowym w Niwnicy k. Nysy (województwo opolskie) przy drodze krajowej nr 46.

Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla pszczelarzy, miłośników pszczół i smakoszy miodu - bez względu na ich wiek. W trakcie niniejszego pikniku pszczelarskiego będzie można zapoznać się m.in. z pracą pszczół, ofertą hodowców matek i odkładów pszczelich oraz wystawców sprzętu pszczelarskiego.

Program wydarzenia pn. Piknik Pszczelarski w Niwnicy k. Nysy 2016:

17.07.2016 r. (niedziela)

15:00 - Otwarcie wydarzenia

16:00 - Animacje dla dzieci

17:00 - Konkurs z nagrodami

18:00 - Występ zespołu tanecznego "Anes"

18:30-22:00 - Biesiada pszczelarska z zabawą taneczną

Oficjalny plakat wydarzenia:

Miejsce wydarzenia:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3596

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Placki z borówkami i miodem z cytryną

Naleśniki w karmelizowanym sosie pomarańczowym z miodem

Kiwi w cieście z miodem rzepakowym

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Miodobranie - krok po kroku