Portal Pszczelarski

Piknik Pszczelarski w Niwnicy k. Nysy 2016

Fragment oficjalnego plakatu promującego wydarzenie pn. Piknik Pszczelarski w Niwnicy k. Nysy. Źródło informacji i plakatu: facebook.com/PasiekaZlotoNatury/

wydarzenie pszczelarskie piknik pszczelarski lipiec 2016 2016 Niwnica k. Nysy Piknik Pszczelarski w Niwnicy k. Nysy 2016 Piknik Pszczelarski w Niwnicy k. Nysy Koło Pszczelarzy w Opolu

Koło Pszczelarzy w Opolu serdecznie zaprasza 17 lipca 2016 r. na wydarzenie pszczelarskie pn. Piknik Pszczelarski. Ten odbędzie się na boisku sportowym w Niwnicy k. Nysy (województwo opolskie) przy drodze krajowej nr 46.

Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla pszczelarzy, miłośników pszczół i smakoszy miodu - bez względu na ich wiek. W trakcie niniejszego pikniku pszczelarskiego będzie można zapoznać się m.in. z pracą pszczół, ofertą hodowców matek i odkładów pszczelich oraz wystawców sprzętu pszczelarskiego.

Program wydarzenia pn. Piknik Pszczelarski w Niwnicy k. Nysy 2016:

17.07.2016 r. (niedziela)

15:00 - Otwarcie wydarzenia

16:00 - Animacje dla dzieci

17:00 - Konkurs z nagrodami

18:00 - Występ zespołu tanecznego "Anes"

18:30-22:00 - Biesiada pszczelarska z zabawą taneczną

Oficjalny plakat wydarzenia:

Miejsce wydarzenia:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3044

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.