Portal Pszczelarski

Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016

wydarzenie pszczelarskie konkurs pszczelarski lipiec 2016 2016 Lublin Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie hotel dla pszczół

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie serdecznie zaprasza przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie pszczelarskim pn. "Ogrodowa oaza dla pracusia - własnoręcznie wykonany domek dla dzikich owadów zapylających".

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać własnoręcznie, dowolną techniką domek dla dzikich owadów zapylających i dostarczyć (osobiście lub przez opiekuna) wraz z kartą zgłoszenia uczestnictwa (Załącznik nr 1 do Regulaminu) i dopiskiem "Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016" najpóźniej do 30.06.2016 r. do siedziby (ul. Sławinkowska 3, 20-810 Lublin) lub do kasy Ogrodu Botanicznego UMCS w godzinach jej pracy (od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00).

Komisja konkursowa wybierze najlepsze prace, wskazując I, II i III miejsce. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 3.07.2016 r. podczas Święta Pszczół w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, zaś konstrukcja, która wygra, zostanie umieszczona na honorowym miejscu w Ogrodzie Botanicznym UMCS.

Ważne dokumenty:

Regulamin - Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016

Zobacz również:

Święto Pszczół w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1921

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2016-06-17 08:14:45

Szkoda, że tak daleko od Krakowa...  Współpracują z portalem:

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Wigilijne łazanki na bogato

Bigos staropolski na winie z miodem