Portal Pszczelarski

Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016

wydarzenie pszczelarskie konkurs pszczelarski lipiec 2016 2016 Lublin Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie hotel dla pszczół

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie serdecznie zaprasza przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie pszczelarskim pn. "Ogrodowa oaza dla pracusia - własnoręcznie wykonany domek dla dzikich owadów zapylających".

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać własnoręcznie, dowolną techniką domek dla dzikich owadów zapylających i dostarczyć (osobiście lub przez opiekuna) wraz z kartą zgłoszenia uczestnictwa (Załącznik nr 1 do Regulaminu) i dopiskiem "Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016" najpóźniej do 30.06.2016 r. do siedziby (ul. Sławinkowska 3, 20-810 Lublin) lub do kasy Ogrodu Botanicznego UMCS w godzinach jej pracy (od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00).

Komisja konkursowa wybierze najlepsze prace, wskazując I, II i III miejsce. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 3.07.2016 r. podczas Święta Pszczół w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, zaś konstrukcja, która wygra, zostanie umieszczona na honorowym miejscu w Ogrodzie Botanicznym UMCS.

Ważne dokumenty:

Regulamin - Pszczeli Konkurs w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016

Zobacz również:

Święto Pszczół w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1714

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-06-17 08:14:45

Szkoda, że tak daleko od Krakowa...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.