Portal Pszczelarski

II Piknik Kowalski Bractwa Bartnego

Źródło informacji, plakatu i banera: facebook.com/events/237165149987125/?acontext=%7B%22ref%22%3A106%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

wydarzenie pszczelarskie czerwiec 2016 2016 Augustów II Piknik Kowalski Bractwa Bartnego Piknik Kowalski Bractwa Bartnego

Bractwo Bartne serdecznie zaprasza na wydarzenie pn. II Piknik Kowalski Bractwa Bartnego, które będzie mieć miejsce 4 czerwca 2016 r. na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie (województwo podlaskie). Wśród atrakcji przewidzianych w ramach tego wydarzenia są m.in.: Jarmark Rękodzieła i Pokaz Bartniczy.

Celem organizatorów wydarzenia jest przybliżenie uczestnikom pracy rzemieślniczej, a precyzyjniej - pracy kowala. Każdy odwiedzający będzie mógł asystować w pracy zespołów kowalskich, które zgłosiły swój udział w wydarzeniu.

Pamiątką z II Pikniku Kowalskiego Bractwa Bartnego będzie moneta z historycznym herbem Augustowa, którą każdy będzie mógł samodzielnie wybić.

Program wydarzenia pn. II Piknik Kowalski Bractwa Bartnego:

4.06.2016 r. (sobota)

10:00 - Oficjalne rozpoczęcie imprezy połączone z możliwością poznania tajników pracy kowala i asystowania w pracy zespołów kowalskich

12:00 - Bicie monet z herbem Augustowa

16:00 - Pokaz bartniczy

18:00 - Oficjalne zakończenie imprezy

 

Miejsce wydarzenia:

Rynek Zygmunta Augusta

16-300 Augustów

Oficjalny plakat II Pikniku Kowalskiego Bractwa Bartnego autorstwa pani Sylwi Piekarskiej:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1578

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-06-02 07:14:12

Da się połączyć kowalstwo z bartnictwem? Da. Ale do Augustowa to mam za daleko żeby się wybrać...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.