Portal Pszczelarski

III Targi Pszczelarzy i Rzemiosła Pszczelarskiego w Pszczelej Woli

Baner promujący wydarzenie III Targi Pszczelarzy i Rzemiosła Pszczelarskiego w Pszczelej Woli. Źródło informacji i logotypów: pszczelawola.edu.pl/index.php/aktualnosci/Lista-aktualnosci.html

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie czerwiec 2016 2016 Pszczela Wola III Targi Pszczelarzy i Rzemiosła Pszczelarskiego w Pszczelej Woli Targi Pszczelarzy i Rzemiosła Pszczelarskiego w Pszczelej Woli XI Lubelskie Miodobranie XVI Europejskie Spotkanie Młodych Pszczelarzy

Zespół Szkół Rolniczych Centrym Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli i Polski Związek Pszczelarski serdecznie zapraszają wszystkich na III Targi Pszczelarzy i Rzemiosła Pszczelarskiego w Pszczelej Woli, które to odbędą się 12 czerwca 2016 r. w Pszczelej Woli.

Program wydarzenia pn. III Targi Pszczelarzy i Rzemiosła Pszczelarskiego w Pszczelej Woli:

12.06.2016 r. (niedziela)

10:00 - Otwarcie wystawy sprzętu pszczelarskiego i produktów pszczelich

11:00 - Msza święta w Kościele Parafialnym w Żabiej Woli

12:45 - Uroczyste otwarcie III Targi Pszczelarzy i Rzemiosła Pszczelarskiego w Pszczelej Woli, XI Lubelskiego Miodobrania i XVI Europejskich Spotkań Młodych Pszczelarzy

od 13:00 - Pokazy pszczelarskie i jeździeckie, warsztaty dla dorosłych i dzieci, degustacja miodów i produktów tradycyjnych oraz wystawy i stoiska handlowe

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3193

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal1972

2016-06-05 22:23:12

Na tej imprezie po prostu nie można nie być. Pozdrawiam wszystkich, którzy byli w zeszłym roku!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.