Portal Pszczelarski

Rój pszczół na jezdni wiaduktu w Szczecinku

Pszczoły na jezdni w Szczecinku. Źródło screena: youtu.be/lIdFZiXPMJ0

Koło Pszczelarzy w Szczecinku Krzysztof Zarębski rójka rój pszczół na jezdni

Jak informuje portal iszczecinek.pl, w niedzielę 8 maja 2016 r. w godzinach popołudniowych doszło do niecodziennego zdarzenia. Rój pszczół obsiadł jezdnię na wiadukcie koło hipermarketu Tesco (ul. Koszalińska) w Szczecinku (województwo zachodniopomorskie, powiat szczecinecki).

Interwencję podjęli strażacy i Krzysztof Zarębski - pszczelarz, zastępca prezesa Koła Pszczelarzy w Szczecinku, który podjął się zamiatania pszczół na ramki z suszem. Pszczeli rój był zdezorientowany ponieważ pod kołami autobusu zginęła matka.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 4219

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-05-09 18:35:11

Hmmm, bez kostiumu to chyba niezbyt rozsądnie... Sam pszczelarz powiedział, że go pszczoła użądliła, a filmik nie był specjalnie długi.

Adam_Poch

2016-05-09 19:44:07

A to nie łatwiej było dać do korpusu klateczkę z matką?

michal1972

2016-05-10 21:53:58

Nie pierwszy i nie ostatni raz. Rójki osiadają w różnych miejscach. Z pewnością każdy z nas widział zdjęcia z USA gdzie pszczoły obsiadały koła radiowozów policyjnych czy pozostawione w parku rowery.

arek

2016-09-24 08:50:52

To się nazywa poświęcenie! Dobrze, że nikt nie został użądlony!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.