Portal Pszczelarski

Tydzień Edukacji nt. Anafilaksji - III edycja

Źródło informacji: alergie.mp.pl

Tydzień Edukacji nt. Anafilaksji Tydzień Edukacji nt. Anafilaksji - III edycja anafilaksja

Od 25 kwietnia 2016 r. przez siedem kolejnych dni trwać trzecia edycja Tygodnia Edukacji nt. Anafilaksji. W ramach wydarzenia, nad którym patronat objęło Polskie Towarzystwo Alergologiczne, będzie można bezpłatnie skorzystać z konsultacji z alergologami.

Dyżury alergologiczne zaplanowane są w przychodniach 80 polskich miast. W ramach konsultacji będzie można dowiedzieć się o sposobach radzenia sobie z alergią, w tym przede wszystkim o sposobach rozpoznawania i unikania czynników wywołujących anafilaksję oraz prawidłowym udzielaniu pomocy osobie przechodzącej reakcję anafilaktyczną.

Skąd ten pomysł? Przede wszystkim z konieczności podkreślania istoty anafilaksji (reakcji nadwrażliwości na różne alergeny, w tym także jad owadów błonkoskrzydłych).

Pacjenci będą zapisywani na konsultacje według kolejności zapisów do wybranej przychodni. Aby zarejestrować się na konsultacje należy odwiedzić stronę: http://www.odetchnijspokojnie.pl/znajdz-gabinet/

 

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1594

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Kontrola jakości miodu

Skład miodu

Właściwości i zastosowanie miodu

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie