Portal Pszczelarski

Pszczelarz Roku 2015 - wyniki konkursu

Statuetka konkursu Pszczelarz Roku 2015. Źródło: facebook.com/rzpsiedlce

Pszczelarz Roku Pszczelarz Roku 2015 Fundacja Edukacji Ekonomicznej i Rozwoju Obszarów Wiejskich Edward Drygiel Pasieka Na stoku Regionalny Związek Pszczelarzy w Siedlach Sławomir Wnuk Ireneusz Gołaski

Bydgoska Fundacja Edukacji Ekonomicznej i Rozwoju Obszarów Wiejskich zorganizowało we współpracy z Polskim Związkiem Pszczelarskim II edycję Ogónopolskiego Konkursu pn. "Pszczelarz Roku".

Konkurs skierowany był do pszczelarzy z całej Polski, których uprzednio zgłosiły do odpowiedniej kategorii związki i organizacje pszczelarskie. Konkurs podzielony został na 4 kategorie: 
- miód wielokwiatowy; 
- miód odmianowy ze wskazaniem odmiany miodu; 
- miód spadziowy lub nektarowo-spadziowy; 
- miód sekcyjny.

Udział w konkursie był bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należało wypełnić ankietę w wyznaczonym terminie oraz przesłać próbki miodu na adres organizatora.

Tegoroczny plebiscyt objęli patronatem Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Główny Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło dnia 8 kwietnia 2016 r. podczas II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pn. "Wpływ pszczół na środowisko i środowiska na pszczoły".

Tytuł "Pszczelarz Roku" w kategorii "miód wielokwiatowy" nadany został panu Edwardowi Drygielowi (Pasieka "Na stoku"), członkowi Regionalnego Związku Pszczelarzy w Siedlach.

Tytuł "Pszczelarz Roku" w kategorii "miód odmianowy ze wskazaniem odmiany miodu" nadany został panu Sławomirowi Wnukowi (Pasieka Rodzinna Sławomir Wnuk), pszczelarzowi z miejscowości Lniano (województwo kujawsko-pomorskie).

Tytuł "Pszczelarz Roku" w kategorii "miód spadziowy lub nektarowo-spadziowy" nadany został panu Ireneuszowi Gołaskiemu.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2708

Komentarze z forum pszczelarskiego

Sylwek

2016-04-13 11:53:29

Gratuluję! Szkoda, że nie można się było samemu zgłosić tylko trzeba było przez stowarzyszenie...

factis

2016-04-13 14:30:38

Temat powinien być lepiej nagłośniony. Dopiero teraz dowiaduję się o wynikach drugiej edycji konkursu! Organizator nie popisał się wiedzą z marketingu...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.