Portal Pszczelarski

Powiatowa Konferencja Pszczelarska w Proszowicach 2016

Fragment zaproszenia na wydarzenie pn. Powiatowa Konferencja Pszczelarska w Proszowicach 2016. Źródło informacji i obrazka: facebook.com/Powiatowe-Ko%C5%82o-Pszczelarzy-w-Proszowicach-763467263744422/

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska kwiecień 2016 2016 Proszowice Powiatowe Koło Pszczelarzy w Proszowicach Józef Bukowski Paweł Pęczalski

Powiatowe Koło Pszczelarzy w Proszowicach serdecznie zaprasza na Powiatową Konferencją Pszczelarską, która odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2016 r. o godzinie 9:30 w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Proszowicach (sala konferencyjna nr 8). 

Niniejsza konferencja pszczelarska zorganizowana zostanie pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy w Proszowicach.

W trakcie wydarzenia, jak zapewniają organizatorzy, będzie można nabyć drobny sprzęt pszczelarski.

Program wydarzenia pn. Powiatowa Konferencja Pszczelarska w Proszowicach 2016:

03.04.2016 r. (niedziela)

9:30

- Józef Bukowski, Prezes WZP w Krakowie: "Powtórka z pszczelarskiego ABC"

- Paweł Pęczalski, PIW: "Warunki weterynaryjne prowadzenia pasiek i sprzedaży produków pszczelich"

Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz również:

Powiatowa Konferencja Pszczelarska w Proszowicach 2017

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1223

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.