Portal Pszczelarski

II Ogólnopolska Konferencja z cyklu Weterynaria dla pszczelarstwa

Fragment zaproszenia do udziału w wydarzeniu pn. II Ogólnopolska Konferencja z cyklu "Weterynaria dla pszczelarstwa". Źródło: wiw.kielce.pl/images/stories/pliki/wiw/PROGRAM.pdf

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska marzec 2016 2016 Kielce II Ogólnopolska Konferencja z cyklu Weterynaria dla pszczelarstwa Ogólnopolska Konferencja z cyklu Weterynaria dla pszczelarstwa Bogdan Konopka Artur Arszułowicz Katarzyna Krzyżańska Krystyna Pohorecka Małgorzata Dżugan Jerzy Oszczudłowski Stanisław Huruk

Świętokrzyski Wojewódzki Lekarz Weterynarii serdecznie zaprasza do udziału w drugiej edycji konferencji pn. Ogólnopolska Konferencja z cyklu Weterynaria dla pszczelarstwa. Tematem przewodnim konferencji będą "Weterynaryjne aspekty odpowiedzialnego pszczelarstwa w Polsce". Patronat nad konferencją, która odbędzie się 4 kwietnia 2016 r. o godz. 10:00 na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, objęli: Agata Wojtyszek, Wojewoda Świętokrzyski oraz Włodzimierz Skorupski, Główny Lekarz Weterynarii.

Program wydarzenia pn. II Ogólnopolska Konferencja z cyklu "Weterynaria dla pszczelarstwa":

4.04.2016 r. (poniedziałek)

9:15-9:45 - Rejestracja uczestników

10:00-10:30 - Otwarcie konferencji przez Bogdana Konopkę, Świętokrzystkiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Kielcach połączone z następującymi wystąpieniami:

- Prof. dr hab. Teodor Król, Dziekan Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

- Jacek Semaniak, Rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

- Agata Wojtyszek, Wojewoda Świętokrzyski

- Włodzimierz Skorupski, Główny Lekarz Weterynarii

- Krzysztof Niemczuk, Dyrektor PIW-PIB w Puławach

10:30-11:35 - dr Artur Arszułowicz: "Instynkt higieniczny - wrodzona profilaktyka rodziny pszczelej"

11:15-11:45 - dr n. wet. Katarzyna Krzyżańska, Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie: "Konsekwencje płynące z wprowadzania na rynek oraz stosowania zabronionych substancji i produktów leczniczych weterynaryjnych nie zarejestrowanych w Polsce"

11:45-12:00 - Bogdan Konopka, Świętokrzyski Wojewódzki Lekarz Weterynarii w Kielcach: "Sprzedaż bezpośrednia produktów pszczelich"

12:00-12:45 - Przerwa kawowa połączona ze zwiedzaniem uczelni

12:45-13:15 - dr n. wet. Krystyna Pohorecka, Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy w Puławach: "Monitorowanie stanu zdrowotnego i strat rodzin pszczelich w świetle programu wieloletniego w latach 2014-2015"

13:15-13:45 - prof. dr hab. Małgorzata Dżugan, Uniwersytet Rzeszowski: "Żywieniowe i zdrowotne znaczenie miodu"

13:45-14:00 - dr Jerzy Oszczudłowski, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach: "Chromatograficzne oznaczanie wybranych flawonoidów w propolisie"

14:00-14:15 - prof. dr hab. Stanisław Huruk, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach: "Barnictwo na kielecczyźnie"

14:15-14:30 - Wystąpienia Prezesów Związków i Stowarzyszeń Pszczelarskich: "Oczekiwania praktyki wobec nauki"

14:30-15:00 - Debata z udziałem ekspertów

15:00 - Oficjalne zakończenie konferencji

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1618

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.