Portal Pszczelarski

IX Świętokrzyskie Święto Pszczoły w Bałtowie

Baner promujący wydarzenie pn. IX Świętokrzyskie Święto Pszczoły w Bałtowie. Źródło informacji oraz baneru: pszczoly.ostrowiec.pl

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska konferencja pszczelarska sierpień 2016 2016 Bałtów IX Świętokrzyskie Święto Pszczoły Świętokrzyskie Święto Pszczoły Święto Pszczoły

IX Świętokrzyskie Święto Pszczoły odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia 2016 r. w Bałtowie. 

Wstępny zarys programu tej wyjątkowej imprezy pszczelarskiej zakłada m.in. wykłady z dziedziny apiterapii prowadzone przez specjalistów z zagranicy oraz publikację najnowszych udokumentowanych wyników badań dwóch produktów pszczelich autorstwa polskich naukowców. W trakcie wydarzenia będzie można także nabyć sprzęt pasieczny od polskich i zagranicznych wystawców.

Program wydarzenia pn. IX Świętokrzyskie Święto Pszczoły w Bałtowie:

19.08.2016 r. (piątek)

12:00 - Przyjazd wystawców oraz gości z Polski z zagranicy

15:00 - Otwarcie IX Świętokrzyskiego Święta Pszczoły w Bałtowie

18:00 - Międzynarodowy wieczór integracyjny

 

20.08.2016 r. (sobota)

8:00 - Otwarcie stoisk wystawowych firm z Polski i z zagranicy

10:00-14:00 - Konferencja pszczelarska poświęcona apiterapii

15:30 - Występy zespołów ludowych

18:00 - Występ zespołu Master Team

 

21.08.2016 r. (niedziela)

10:00 - Uroczysta Msza święta dożynkowo-pszczelarska

11:00 - Przemarsz Pocztów Sztandarowych, korowodu dożynkowego na Bałtowską Okręglicę

11:30 - Powitanie Pocztów Sztandarowych, przybyłych gości oraz wręczenie państwowych i związkowych odznaczeń wraz z przemówieniami

13:00 - Występy zespołów regionalnych

15:00 - Występ zespołu Megitza Trio

17:00 - Występ zespołu Master Team oraz zabawa taneczna

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Miejsce wydarzenia:

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Bałtów 8a 
27-423 Bałtów (województwo świętokrzyskie)

Zobacz również:

X Świętokrzyskie Święto Pszczoły w Bałtowie

VIII Świętokrzyskie Święto Pszczoły

VII Świętokrzyskie Święto Pszczoły

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 9158

Komentarze z forum pszczelarskiego

banan

2016-08-19 08:19:51

zapowiada sie kolejne bardzo udane wydarzenie. gdyby nie odleglosc jaka mnie dzieli, w tym roku bylbym. na pewno w przyszlym sie pojawie, bez dwoch zdan!

JanWysocki

2016-08-21 01:23:10

Byłem. Kupiłem nowy preparat Vitaeapis narazie na 10 rodzin. Zobacze go na zime. Czy ktoś go stosował? Doktor Arsułowicz mówił wykład o nim. Byłem ale było mało ludzi. Organizatorzy nawet nie poinformowali że będzie tyn wykład, a szkoda. Przypadkiem po zjedzeniu golonki zajrzałem na salę. Wykład bardzo ciekawy i ładnie przez doktora mówiony.
Dowiedziałem się czegoś nowego o instynkcie higienicznym rodziny pszczelej i jakie ma to znaczenie dla zdrowia pszczół. Jakiś profesor, zapomniałem nazwiska wymyślił go na ochronę przed opryskami. Za tródne to dla mnie ale ponoć pobudza on i jednocześnie chroni jakieś receptory układu nerwowego pszczoły. Może to być naprawdę coś wartościowego. Zobacze.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.