Portal Pszczelarski

XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na Trutowisku w Murckach

Baner promujący wydarzenie pn. XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na Trutowisku w Murckach.

wydarzenie pszczelarskie lipiec 2016 2016 Murcki Katowice XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na Trutowisku w Murckach Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na Trutowisku w Murckach Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach

W niedzielę, 10 lipca 2016 r., na terenie trutowiska w Murckach odbędzie się XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich. Organizatorem wydarzenia pszczelarskiego jest jak co roku Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach.

Program wydarzenia pn. XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na Trutowisku w Murckach

10.07.2016 r. (niedziela)

10:00 - Msza święta w intencji pszczelarzy i ich rodzin, którą odprawią: ksiądz biskup Marek Szkudło, ksiądz Grzegorz Kotyczka, kapelan pszczelarzy śląskich, ksiądz Mikołaj Skawiński, kapelan leśników śląskich oraz ojciec Alan Rusek, probosz z Panewnik.

11:15 - Oficjalne rozpoczęcia XV Spotkania Pszczelarzy Śląskich, połączone z powitaniem uczestników i zaproszonych gości

11:30 - Wystąpienia zaproszonych gości

W trakcie wydarzenia odbędzie się m.in.: wystawa wykonana przez Sekcję Historyczną Śląskiego Związku Pszczelarzy pn. "Spotkania na trutowisku w Murckach w obiektywie pszczelarzy", występ zespołu śpiewaczego z Dąbia oraz zabawa taneczna.

Podczas imprezy będzie można nabyć sprzęt pszczelarski oraz skorzystać z oferty licznych stoisk gastronomicznych.

Miejsce wydarzenia:

Zobacz również:

XIV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na Trutowisku w Murckach (galeria zdjęć z wydarzenia)

XIV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na Trutowisku w Murckach (zapowiedź wydarzenia)

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 4727

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal-trabka

2016-06-17 16:28:59

Byłem w zeszłym roku. Będę i w tym! Muszę tylko przyznać, że dojazd jest fatalny. Nic nieoznakowane, droga przez las. Auto do mycia, ale lepiej auto niż samemu. Ci którzy szli pieszo chyba dobrze wiedzą co mam na myśli.

Julia Zając

2016-07-09 11:23:43

Witam serdecznie :)
czy na taki zjazd może też przyjechać,popatrzyć/posłuchać, taka osoba, która dopiero zaczęła się interesować pszczelarstwem czy jest to zjazd strikte dla osób obeznanych i "siedzących" w temacie? Chce się nauczyć pszczelarstwa i poszukuje różnych dróg aby poznawać ten zawód bliżej.
Dziękuje z góry za odpowiedź i pozdrawiam!

marcin

2016-07-09 14:49:13

Witaj Julio!
Zdecydowanie polecam wybrać się na tę imprezę. W zeszłym roku były tłumy. Wystąpienia były prowadzone bardzo przystępnym językiem. Jeżeli znasz podstawowe pojęcia to z pewnością wszystko zrozumiesz. Ta impreza to świetna sposobność na porozmawiania z doświadczonymi pszczelarzami, czy to przy piwie, czy przy jakiejś zagryzce.
Pozdrawiam i ochoczo zapraszam:)

Antoni

2016-07-09 21:55:55

Wszystko wskazuje na to, że jutro będzie po raz kolejny piękna pogoda i równie udana impreza co w ostatnich latach.

Julia Zając - warto się wybrać. Zawsze coś więcej się dowiesz i może poznasz pszczelarzy, którzy chętnie wtajemniczą Cię w świat pszczelarstwa.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.