Portal Pszczelarski

Targi Miodowe Kamianna 2016

Baner promujący wydarzenie pn. Targi Miodowe Kamianna 2016

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie maj 2016 2016 Kamianna Targi Miodowe Kamianna Targi Miodowe Kamianna 2016 III Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Polski Związek Pszczelarski Dom Pszczelarza Koło Pszczelarzy Kamianna Bazyli Chomiak Przemysław Szeliga

W dniach 7-8 maja 2016 r. w Kamiannej (województwo małopolskie) odbędzie się kolejna edycja cyklicznego wydarzenia pn. Targi Miodowe Kamianna. Organizatorami tegorocznego wydarzenia, podobnie jak i w latach ubiegłych, są: Zarząd Polskiego Związku Pszczelarskiego, Dyrektor i Pracownicy Domu Pszczelarza oraz Koło Pszczelarzy Kamianna.

Uczestnicy targów będą mogli skorzystać z oferty licznych wystawców.

Program wydarzenia pn. Targi Miodowe Kamianna 2016:

7.05.2016 r. (sobota)

9:00 - Oficjalne otwarcie targów

10:00 - Bazyli Chomiak: "Gospodarka Pasieczna Dolny Śląsk" oraz Przemysław Szeliga "Rodzina pszczela jako superorganizm"

13:30 - Obiad

15:00 - Msza święta

18:00 - Kolacja

19:00 - Spotkanie integracyjne w Karczmie

 

8.05.2016 r. (niedziela)

III Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem organizowany przez Nadleśnictwo Nawojowa

Kontakt z organizatorem:

Dom Pszczelarza Zakład HPU
Kamianna 29
33-336 Łabowa

dompszczelarza@wp.pl
Tel: (18)4741677

Zobacz również:

Targi Miodowe Kamianna 2015

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3230

Komentarze z forum pszczelarskiego

factis

2016-04-10 13:32:31

Może za rok wybiorę się na ten bieg. Jest troszkę czasu na to, aby popracować nad formą :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.