Portal Pszczelarski

Dni Otwarte w Centrum Pszczelarskim Łukasiewicz w Suchlicy 2016

Pszczele maskotki.

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie kwiecień 2016 2016 Suchlica Dni Otwarte w Centrum Pszczelarskim Łukasiewicz w Suchlicy 2016 Dni Otwarte w Centrum Pszczelarskim Łukasiewicz w Suchlicy Cetrum Pszczelarskie Łukasiewicz Detlef Bolte Ebarhardt Theis Łysoń Nassenheider

Cetrum Pszczelarskie Łukasiewicz serdecznie zaprasza na tegoroczne Dni Otwarte w Centrum Pszczelarskim Łukasiewicz w Suchlicy. Wydarzenie pszczelarskie odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2016 r. w siedzibie firmy (Suchlica 5a, 74-404 Cychry) na trasie Kostrzyn n. Odrą - Dębno.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Piotr Downar, Burmistrz Miasta i Gminy Dębno.

Program wydarzenia pn. Dni Otwarte w Centrum Pszczelarskim Łukasiewicz w Suchlicy 2016

23.04.2016 r. (sobota)

9:00 - Oficjalne rozpoczęcie targów pszczelarskich połączone z przywitaniem przybyłch gości oraz otwarciem hurtowni sprzętu i produktów pszczelich i stoisk przybyłych wystawców

od 9:30

- pokaz multimedialny i praktycznych produktów oferowanych przez firmę Łysoń

- informacje nt. dotacji unijnych na lata 2016/2017

- pokazy sprzętu pszczelarskiego, w tym: automatycznej linii do wirowania miodu, nowych miodarek, stołów do odsklepiania, odsklepiarki mechanicznej, dozownika do miodu, ozonatora do dezynfekcji uli

10:30-11:30 - Detlef Bolte: "Zwalczanie warrozy w pasiekach zawodowych w Niemczech"

12:00-13:00 - Ebarhardt Theis: "Zwalczanie warrozy przy użyciu kwasu mrówkowego i dozowników Nassenheider w porównaniu z Apivarolem"

14:00 - Pokazy praktyczne sprzętu pszczelarskiego

16:00 - Zakończenie pierwszego dnia targów pszczelarskich

 

24.04.2016 r. (niedziela)

9:00 - Oficjalne rozpoczęcie drugiego dnia targów pszczelarskich

od 9:30 - dalszy ciąg pokazów sprzętu pszczelarskiego

10:30-11:30 - Detlef Bolte: "Zwalczanie warrozy w pasiekach zawodowych w Niemczech"

12:00-13:00 - Ebarhardt Theis: "Zwalczanie warrozy przy użyciu kwasu mrówkowego i dozowników Nassenheider w porównaniu z Apivarolem"

15:00 - Oficjalne zakończenie targów pszczelarskich

 

W trakcie trwania imprezy uczestnicy będą mogli nabyć dozowniki do miodu i dozowniki do kwasy firmy Nassenheider, nabyć kosmetyki na bazie produktów pszczelich, świece woskowe oraz miodu naturalne, miody pitne i piwa miodowe, a także raczyć się gorącymi daniami i napojami.

Podczas wykładów każdy będzie mógł zadać pytania prelegentom. Zapewniona będzie obecność tłumaczy.

Więcej informacji nt. Dni Otwartych w Centrum Pszczelarskim Łukasiewicz w Suchlicy można uzyskać pod numerami telefonów: 95 737-99-52, 603-556-787 i 723-710-100.

Miejsce wydarzenia:

Centrum Pszczelarskie Łukasiewicz
Suchlica 5
74-404 Cychry

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2950

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-04-06 09:43:06

Gdyby ktoś szukał informacji, gdzie jest ta Suchlica to podpowiem bo sam szukałem - okolice Gorzowa Wielkopolskiego, bliżej granicy z Niemcami. Pozdrawiam :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.