Portal Pszczelarski

Otwarcie sezonu pszczelarskiego w Radzyminie 2016

Baner promujący wydarzenie pn. Otwarcie sezonu pszczelarskiego w Radzyminie 2016

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie kwiecień 2016 2016 Radzymin Otwarcie sezonu pszczelarskiego w Radzyminie Otwarcie sezonu pszczelarskiego w Radzyminie 2016 Łysoń Paweł Chorbiński Jerzy Tombacher

Firma Łysoń Sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie zaprasza w dniach 16-17 kwietnia 2016 r. na Otwarcie sezonu pszczelarskiego w Radzyminie. Uczestnicy podczas tegorocznego wydarzenia pszczelarskiego będą mogli skorzystać z licznych promocji na produkty firmy Łysoń oraz zapoznać się z nowościami w jej ofercie.

Program wydarzenia pn. Otwarcie sezonu pszczelarskiego w Radzyminie 2016:

16.04.2016 r. (sobota)

9:00 - Otwarcie targów pszczelarskich

10:00-12:00 - dr hab. Paweł Chorbiński: "Mały chrząszcz ulowy. Zagrożenie coraz bardziej realne"

12:00-14:00 - Przedstawienie nowości w ofercie firmy Łysoń

17:00 - Zakończenie pierwszego dnia targów

 

17.04.2016 r. (niedziela)

9:00 - Otwarcie drugiego dnia targów pszczelarskich

10:00-12:00 - dr hab. Paweł Chorbiński: "Problem zgnilców w naszych pasiekach. Choroby czerwiu"

12:00-14:00 - Jerzy Tombacher: "Gospodarka w ulach styropianowych"

16:00 - Zakończenie targów pszczelarskich

 

Szczegółowych informacji nt. niniejszego wydarzenia należy szukać pod adresem telefonu: 22 786-62-89.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsce wydarzenia:

Łysoń Sp. z o.o.
ul. Wiejska 5
05-250 Radzymin

Zobacz również:

Otwarcie Sezonu Pszczelarskiego w firmie Łysoń - Poznań 2016

Otwarcie sezonu pszczelarskiego w firmie Łysoń 2015

Miodowy Weekend w firmie Łysoń - październik 2013

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3648

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.