Portal Pszczelarski

XI Dzień Pszczelarza w Hańsku

Fragment zaproszenia na wydarzenie pn. XI Dzień Pszczelarza w Hańsku. Źródło: zwiazek-pszczelarski.pl/dzien-pszczelarza-w-hansku/

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska targi pszczelarskie festyn pszczelarski dzień pszczelarza lipiec 2015 2015 Hańsk Dzień Pszczelarza w Hańsku XI Dzień Pszczelarza w Hańsku Stowarzyszenie Pszczelarzy Lubelskich w Lublinie Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie Zdzisław Zieniewicz

Wójt Gminy Hańsk, Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Hańskiej, Stowarzyszenie Pszczelarzy Lubelskich w Lublinie, Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie serdecznie zapraszają 19 lipca 2015 r. (niedziela) na XI Dzień Pszczelarza w Hańsku poświęcony pamięci ks. Jana Dolinowskiego w 140 rocznicę śmierci.

Program wydarzenia pn. XI Dzień Pszczelarza w Hańsku:

19.07.2015 r. (niedziela)

10:00

- Promocja książki Sławomira Sobolewskiego pt. "Jan Dolinowski - duchowny, pszczelarz, konstruktor i patriota" (Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Hańsku)

- Zdzisław Zieniewicz: "Praktyczne sprawdzenie porażenia warrozą (metoda flotacyjna)" oraz "Układanie gniazda do zimowania pszczół i przygotowanie pszczół do stosowania kumafosu"

13:00

- Msza święta w Kościele Parafialnym w Hańsku w obrządku bizantyjsko-słowiańskim z udziałem skiędza Zbigniewa Nikoniuka, Proboszcza Parafii Unickiej w Kostomłotach

- Złożenie kwiatów przy pomniku księdza Jana Dolinowskiego

15:00

- Oficjalne otwarcie XI Festynu pn. "Dzień Pszczelarza" w Hańsku przez Wójta Gminy Hańsk

- Ogłoszenie 3 konkursów: "Wiedza o pszczole", "Wypieki z miodu", "Najsmaczniejszy miód z pasieki"

- Występy artystyczne zespołów lokalnych, w tym: Seniorzy z Urszulina, Poleska Nuta z Kołacz, Kresowianki z Włodawy, Seniorki i Chór męski z Dubeczna, Kulczynianki, Kapela Hańszczanie, Cygańskie rytmy - Koło Aktywnych Kobiet z Hańska, Cort z Dubeczna

16:00-18:00 - Zwiedzanie izby regionalnej w Szkole Podstawowej w Hańsku

17:00-20:00 - Zwiedzanie kościelnej wieży widokowej w Hańsku

18:00 - Występ Kabaretu z Konopi

19:00

- Koncert Haliny Frąckowiak

- Rozstrzygnięcie 3 konkursów i wręczenie nagród

20:30 - Koncert zespołu Pawkin

22:00 - Koncert zespołu Power Play

23:30 - Zabawa taneczna z DJ Vest

W trakcie XI Dnia Pszczelarza w Hańsku odbędzie się kiermasz produktów pszczelarskich oraz rękodzieła artystycznego oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Zatrzymać pszczoły". Organizatorzy przewidzieli także atrakcje dla najmłodszych w następującej postaci: Gucio, Fotobudka, Malowanie twarzy, Plac zabaw Ufo-Buffo.

Miejsce wydarzenia:

ul. Kościelna 1
22-235 Hańsk Pierwszy

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 4065

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.