Portal Pszczelarski

Targi Pszczelarskie Wiosna w Pasiece 2016

Baner promujący wydarzenie pn. Targi Pszczelarskie Wiosna w Pasiece 2016.

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie konferencja pszczelarska kwiecień 2016 2016 Łowicz Wiosna w Pasiece Regionalne Koło Pszczelarzy w Łowiczu Cezary Kruk Tadeusz Sabat Marek Boroski

Regionalne Koło Pszczelarzy w Łowiczu zaprasza na IV edycję Targów Pszczelarskich pt. "Wiosna w pasiece". Targi pszczelarskie odbędą się 24 kwietnia 2016 r. w Łowiczu, przy ul. Kaliskiej 5. Tegoroczne targi pszczelarskie zaszczyci swoją obecnością Tadeusz Sabat, Prezydent Polskiego Związku Pszczelarskiego.

Program wydarzenia pszczelarskiego pn. Targi Pszczelarskie "Wiosna w Pasiece" Łowicz 2016:

24.04.2016 r. (niedziela)

8:00 - Oficjalne rozpoczęcie targów pszczelarskich

10:00 - mgr Cezary Kruk:

- "Syndrum masowych upadków rodzin pszczelich"

- "Matka pszczela podstawą silnej rodziny"

- "Unasiennianie matek pszczelich"

12:30 - Formowanie pocztów sztandarowych

13:00 - Msza święta polowa na terenie wystawowym Bazyliki Katedralnej w Łowiczu, celebrowana przez księdza proboszcza Wiesława Skoniecznego

14:00 - Powitanie zaproszonych gości oraz okolicznościowe wystąpienia

14:30 - Występ dzieci z przedszkola nr 3 "Pszczółka Maja" pod tytułem "Tajemniczy zakątek pszczółki Mai"

15:00 - Zwiedzanie wystaw ze sprzętem pszczelarskim

15:15 - Obiad przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Bednary

18:00 - Oficjalne zakończenie targów pszczelarskich

W trakcie targów pszczelarskich będzie istniała możliwość nabycia sprzętu pszczelarskiego, w tym: uli drewnianych, styropianowych, poliuretanowych, wirówek, dozowników, dekrytalizatorów, ramek, drutów pasiecznych, narzędzi pszczelarskich, odzieży pszczelarskiej oraz miodu pitnego i miodów tradycyjnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W celu uzyskania szerszych informacji na temat targów pszczelarskich należy kontaktować się bezpośrednio z Markiem Boroskim, Prezesem Zarządu Koła Pszczelarzy w Łowiczu: 788-455-853.

Miejsce organizacji Targów Pszczelarskich w Łowiczu:

ul. Kaliska 5
99-400 Łowicz

Zobacz również:

Targi Pszczelarskie "Wiosna w Pasiece" 2015

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3618

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.