Portal Pszczelarski

XXII Forum Pszczelarskie - Sielinko 2016

Baner promujący wydarzenie pn. XXII Forum Pszczelarskie - Sielinko 2016. Źródło logotypu: wodr.poznan.pl

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska forum pszczelarskie kwiecień 2016 2016 Sielinko Forum Pszczelarskie Sielinko Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Grzegorz Borsuk

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu i Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu serdecznie zapraszają na XXII Forum Pszczelarskie w Sielinku, które odbędzie się 9 kwietnia 2016 r. (sobota) w Centrum Wystawowo-Szkoleniowym w Sielinku. Tematem przewodnim forum pszczelarskiego będzie: "Żywienie pszczół jako podstawowy czynnik zdrowotności rodzin pszczelich."

Program wydarzenia pszczelarskiego pn. XXII Forum Pszczelarskie - Sielinko 2016

9.04.2016 r. (sobota)

9:45-10:30 - Oficjalne otwarcie Forum Pszczelarskiego

10:30-13:00 - dr hab. Grzegorz Borsuk, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie: Żywienie pszczół jako podstawowy czynnik zdrowotności rodzin pszczelich Cz. 1

13:00-13:30 - Przerwa

13:30-16:00 - dr hab. Grzegorz Borsuk, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie: Żywienie pszczół jako podstawowy czynnik zdrowotności rodzin pszczelich Cz. 2

16:00 - Oficjalne zakończenie Forum Pszczelarskiego

Forum Pszczelarskiemu towarzyszyć będzie wystawa środków do produkcji pasiecznej oraz kiermasz uli, sprzętu pasiecznego, odzieży ochronnej i produktów pasiecznych.

Organizatorzy proszą o to, aby każdy z uczestników forum zabrał ze sobą weterynaryjny numer identyfikacyjny pasieki.

Miejsce wydarzenia:

Centrum Wystawowo-Szkoleniowe w Sielinku
ul. Parkowa 2
64-330 Opalenica

Tel.: 61 447-32-28

Kontakt z organizatorem wydarzenia:

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu
ul. Mickiewicza 33
60-837 Poznań

Tel. : 61 848-37-98
Tel. Kom.: 784-655-012

Zobacz również:

XX Forum Pszczelarskie - Sielinko 2014

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2048

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.