Portal Pszczelarski

II Warsztaty Bartnicze w Puszczy Augustowskiej

Fragment materiału filmowego z Piotrem Pilasiewiczem, bartnikiem. Źródło: youtube.com/watch?v=PkzLS4Y6UA4

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie warsztaty bartnicze kwiecień 2016 2016 Głęboki Bród Nadleśnictwo Głęboki Bród Puszcza Augustowska Leśniczówka Buduk Bractwo Bartne bartnictwo

Bractwo Bartne zaprasza na drugą edycję Warszatatów Bartniczych, które będą mieć miejsce w dniach 1-3 kwietnia 2016 r w Leśniczówce Buduk w Nadleśnictwie Głęboki Bród (3 km od drogi krajowej Augustów-Ogrodniki-Wilno).

Uczestnicy II Warsztatów Barniczych w Puszczy Augustowskiej przy użyciu piły motorowej i tradycyjnych narzędzi własnoręcznie wykonają w sosnowych pniach kłody. Co więcej, uczestnicy wspólnie zamontują jedną z wykonanych kłód na drzewie oraz przeprowadzą wiosenny przegląd zasiedlonej barci.

Nad przygotowaniem merytorycznym i bezpieczeństwem czuwać będą dwaj doświadczeni bartnicy.

Koszt uczestnictwa w II Warsztatach Bartniczych w Puszczy Augustowskiej wynosi 650 zł od osoby. W tej cenie zapewnione są noclegi i wyżywienie (śniadania i kolacje).

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w wydarzeniu proszone są o kontakt mailowy: fundacja@bartnictwo.com oraz o dokonanie przelewu zaliczki w kwocie 200 zł na konto fundacji:

Bractwo Bartne
Frącki 8A
16-506 Giby

Nr konta: 14 1090 2789 0000 0001 3097 4267
z tytułem: Zaliczka, II warsztaty bartne

Zobacz również:

I Warsztaty Bartnicze

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2248

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.