Portal Pszczelarski

II Warsztaty Bartnicze w Puszczy Augustowskiej

Fragment materiału filmowego z Piotrem Pilasiewiczem, bartnikiem. Źródło: youtube.com/watch?v=PkzLS4Y6UA4

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie warsztaty bartnicze kwiecień 2016 2016 Głęboki Bród Nadleśnictwo Głęboki Bród Puszcza Augustowska Leśniczówka Buduk Bractwo Bartne bartnictwo

Bractwo Bartne zaprasza na drugą edycję Warszatatów Bartniczych, które będą mieć miejsce w dniach 1-3 kwietnia 2016 r w Leśniczówce Buduk w Nadleśnictwie Głęboki Bród (3 km od drogi krajowej Augustów-Ogrodniki-Wilno).

Uczestnicy II Warsztatów Barniczych w Puszczy Augustowskiej przy użyciu piły motorowej i tradycyjnych narzędzi własnoręcznie wykonają w sosnowych pniach kłody. Co więcej, uczestnicy wspólnie zamontują jedną z wykonanych kłód na drzewie oraz przeprowadzą wiosenny przegląd zasiedlonej barci.

Nad przygotowaniem merytorycznym i bezpieczeństwem czuwać będą dwaj doświadczeni bartnicy.

Koszt uczestnictwa w II Warsztatach Bartniczych w Puszczy Augustowskiej wynosi 650 zł od osoby. W tej cenie zapewnione są noclegi i wyżywienie (śniadania i kolacje).

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w wydarzeniu proszone są o kontakt mailowy: fundacja@bartnictwo.com oraz o dokonanie przelewu zaliczki w kwocie 200 zł na konto fundacji:

Bractwo Bartne
Frącki 8A
16-506 Giby

Nr konta: 14 1090 2789 0000 0001 3097 4267
z tytułem: Zaliczka, II warsztaty bartne

Zobacz również:

I Warsztaty Bartnicze

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3193

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Aneta Dziakowska

Aneta Dziakowska

Autorka tekstów nt. podatków

Główna księgowa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów. anetak7777@wp.pl

Sprzedaż bezpośrednia miodu - opodatkowanie

Zmiany w podatkach i składkach ZUS dla pszczelarzy w 2017 roku

Pasieki powyżej 80 rodzin pszczelich - formy opodatkowania

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności