Portal Pszczelarski

II Warsztaty Bartnicze w Spale 2016

Klatka relacji video z I warsztatów bartniczych w Spale 2015. Źródło: youtu.be/kBBHvAZpkc0

wydarzenie pszczelarskie warsztaty bartnicze marzec 2016 kwiecień 2016 2016 Spała Nadleśnictwo Spała Warsztaty Bartnicze w Spale II Warsztaty Bartnicze w Spale

Nadleśnictwo Spała zaprasza w dniach 31 marca do 2 kwietnia 2016 r. na II Warsztaty Bartnicze w Spale, które poprowadzi Andrzej Pazura, leśnik, pszczelarz, uczestnik przywracania bartnictwa w Polsce i współorganizator szkoleń bartniczych w Szwajcarii i Niemczech.

Uczestnicy warsztatów bartniczych poznają sposoby budowania barci i kłód, a także metody prowadzenia w nich hodowli pszczół. Niniejsze warsztaty bartnicze będą także świetną okazją do zapoznania się z możliwościami poprawy warunków bytowania zapylaczy występujących w lasach m.in. poprzez tworzenie sprzyjających warunków dla roślin nektarodajnych.

W celu pozyskania większej ilości informacji oraz zapisania się na warsztaty bartnicze należy skontaktować się bezpośrednio z Nadleśnictwem w Spale:

Nadleśnictwo Spała
ul. A. Gabrysiewicza 2
97-215 Inowłódz

Tel.: 44 725 70 50
E-mail: spala@lodz.lasy.gov.pl 

Zapraszamy do zapoznania się także z materiałem filmowym z I warsztatów bartniczych w Spale, które zorganizowane zostały 27 marca 2015 r.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2282

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Wigilijne łazanki na bogato

Majowy miodek z mniszka lekarskiego

Bananowe chipsy z miodem

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016