Portal Pszczelarski

II Warsztaty Bartnicze w Spale 2016

Klatka relacji video z I warsztatów bartniczych w Spale 2015. Źródło: youtu.be/kBBHvAZpkc0

wydarzenie pszczelarskie warsztaty bartnicze marzec 2016 kwiecień 2016 2016 Spała Nadleśnictwo Spała Warsztaty Bartnicze w Spale II Warsztaty Bartnicze w Spale

Nadleśnictwo Spała zaprasza w dniach 31 marca do 2 kwietnia 2016 r. na II Warsztaty Bartnicze w Spale, które poprowadzi Andrzej Pazura, leśnik, pszczelarz, uczestnik przywracania bartnictwa w Polsce i współorganizator szkoleń bartniczych w Szwajcarii i Niemczech.

Uczestnicy warsztatów bartniczych poznają sposoby budowania barci i kłód, a także metody prowadzenia w nich hodowli pszczół. Niniejsze warsztaty bartnicze będą także świetną okazją do zapoznania się z możliwościami poprawy warunków bytowania zapylaczy występujących w lasach m.in. poprzez tworzenie sprzyjających warunków dla roślin nektarodajnych.

W celu pozyskania większej ilości informacji oraz zapisania się na warsztaty bartnicze należy skontaktować się bezpośrednio z Nadleśnictwem w Spale:

Nadleśnictwo Spała
ul. A. Gabrysiewicza 2
97-215 Inowłódz

Tel.: 44 725 70 50
E-mail: spala@lodz.lasy.gov.pl 

Zapraszamy do zapoznania się także z materiałem filmowym z I warsztatów bartniczych w Spale, które zorganizowane zostały 27 marca 2015 r.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2165

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.