Portal Pszczelarski

Pracowite warsztaty z pszczołami Poznań 2016

Ilustracja z książki pt. "Opowiem Ci mamo, skąd się bierze miód" Źródło: skladkulturalny.pl/?p=6698

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie kwiecień 2016 2016 Poznań Pracowite warsztaty z pszczołami Poznań 2016 Pracowite warsztaty z pszczołami Katarzyna Bajerowicz

2 kwietnia 2016 r. w Jeżyckim Składzie Kulturalnym (ul. Szamarzewskiego 4, Poznań) odbędą się warsztaty dla dzieci pn. Pracowite warsztaty z pszczołami. Warsztaty poprowadzi Katarzyna Bajerowicz, poznaniaczka, graficzka, ilustratorka książki "Opowiem Ci mamo, skąd się bierze miód" i blogerka w jednym.

Uczestnicy warsztatów poznają pszczeli tryb życia i zwyczaje, posieją łąkę dla owadów, a nawet zatańczą sambę.

Warsztaty odbędą się w dwóch grupach wiekowych: 
- 10:30 - dzieci w wieku 2-4 lat; 
- 12:00 - dzieci w wieku 5-10 lat. 

Koszt udziału w warsztatach wynosi 15 zł od osoby. Zgłoszeń można dokonywać poprzez kontakt telefoniczny: 732-695-154, mailowy: skladkulturalny@gmail.com oraz osobiście w siedzibie Składu Kulturalnego. Liczba miejsc jest ograniczona.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1653

Komentarze z forum pszczelarskiego

tulipan

2016-09-06 22:00:26

od takich słuchaczy nie powinno sie kasowac monety lepiej bysmy wyszli w tym temacie bo za 15 lat nie byłoby trucicieli naszych pszczółek

blondynekkrk

2016-09-07 08:08:04

Tulipan - najwyraźniej niektórzy robią na tym jeszcze interes ;-)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.