Portal Pszczelarski

VI Świętokrzyska Konferencja Pszczelarska Bałtów 2016

Fragment zaproszenia na wydarzenie pszczelarskie pn. VI Świętokrzyska Konferencja Pszczelarska Bałtów 2016

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska kwiecień 2016 2016 Bałtów VI Świętokrzyska Konferencja Pszczelarska Bałtów 2016 Świętokrzyska Konferencja Pszczelarska Bałtów Urząd Gminy w Bałtowie Regionalne Koło Pszczelarzy w Ostrowcu Świętokrzyskim Stowarzyszenie Delta ApiBałt Mariusz Chachuła Grzegorz Borsuk Dariusz Teper

Urząd Gminy w Bałtowie, Regionalne Koło Pszczelarzy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Stowarzyszenie Delta oraz ApiBałt zapraszają serdecznie do wzięcia udziału w otwarciu sezonu pszczelarskiego ziemi śwętokrzyskiej, tj. w VI Świętokrzyskiej Konferencji Pszczelarskiej w Bałtowie, która będzie mieć miejsce 2 kwietnia 2016 r. w Zajeździe Przystocze (Bałtów 8a, 27-423 Bałtów, woj. świętokrzyskie).

Program wydarzenia pn. VI Świętokrzyska Konferencja Pszczelarska Bałtów 2016

2.04.2016 r. (sobota)

9:00-10:15 - mgr Mariusz Chachuła: "Gospodarka pasieczna, poddawanie matek, tworzenie odkładów"

10:30-12:15 - dr hab. Grzegorz Borsuk: "Anatomia i morfologia funkcjonalna pszczoły miodnej"

12:15-12:45 - Przerwa

12:45-14:00 - dr hab. Grzegorz Borsuk: "Wpływ środowiska na pszczoły miodne"

14:15-15:45 - dr Dariusz Teper: "Analiza pyłkowa miodów"

W trakcie trwania niniejszego wydarzenia pszczelarskiego będzie można zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt pszczelarski, wymienić wosk na węzę, sprzedać wosk i propolis oraz nabyć krzewy i drzewka miododajne.

Obowiązkowa płatność za serwis kawowy (10 zł). Dla chętnych istnieć będzie możliwość zakupu obiadu w cenie 20 zł.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

IV Świętokrzyska Konferencja Pszczelarska Bałtów 2014

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1955

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.