Portal Pszczelarski

Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2016

Fragment banera wydarzenia pn. Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2016. Źródło: facebook.com/WZPwOpolu

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska kwiecień 2016 2016 Łosiów Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2016 Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie Wojewódzkim Związkiem Pszczelarzy w Opolu Henryk Zamojski Zdzisław Gmyrek Monika Krawczyk Artur Stojko Marta Czaplicka

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie wspólnie z Wojewódzkim Związkiem Pszczelarzy w Opolu zapraszają na Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się 6 kwietnia 2016 r. o godzinie 9:30 w sali konferencyjnej OODR w Łosiowie. 

Program wydarzenia pn. Konferencja Pszczelarska w Łosiowie 2016: 

6 kwietnia 2016 r. (środa)

9:30-9:45 - Otwarcie konferencji pszczelarskiej przez Henryka Zamojskiego, Dyrektora OODR oraz Zdzisława Gmyrka, Prezesa WZP w Opolu

9:45-10:30 - Monika Krawczyk, PIORIN Opole: "Aktualnie obowiązujące przepisy prawne w zakresie prawidłowości stosowania środków ochrony roślin"

10:30-11:45 - prof. Artur Stojko, Prezes Polskiej Fundacji Apiterapii w Katowicach: "Apiterapia - stan obecny i prognozy na przyszłość" Cz. 1

11:45-12:00 - Przerwa kawowa

12:00-13:15 - prof. Artur Stojko, Prezes Polskiej Fundacji Apiterapii w Katowicach: "Apiterapia - stan obecny i prognozy na przyszłość" Cz. 2

13:15-14:00 - Marta Czaplicka, Votum S.A.: "Wypadki i szkody w gospodarstwach pasiecznych. Jak sobie z tym radzić?"

14:00 - Poczęstunek

Miejsce wydarzenia:

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie
ul. Główna 1
49-300 Łosiów

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2017

Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2015

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1712

Komentarze z forum pszczelarskiego

arek

2016-03-30 10:25:03

Fajnie, że coś o apiterapii będzie. Widziałem niejeden wykład pana profesora Stojko i wiem, że to jest ktoś, kto się na apiterapii zna.

oro54

2016-03-30 14:34:58

Tak, dla ścisłości prezesem i współzałożycielem Polskiej Fundacji Apiterapii w Katowicach jest prof.Artur Stojko ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jeżeli w zaproszeniu, w programie konferencji jest napisane inaczej - to duża wpadka organizatorów.

marcin

2016-03-30 15:53:33

@oro54, literówka pojawiła się u nas. Dziękuję za czujność!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.