Portal Pszczelarski

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Pasieka Studenckiego Koła Naukowego "Apis".

Studenckie Koło Pszczelarzy Apis zbiórka pszczelarska akcja pszczelarska zbiórka pszczelarska 2016 akcja pszczelarska 2016 nasiona roślin miododajnych sadzonki roślin miododajnych pożytki rośliny miododajne rośliny pożytkowe

W poniedziałek 21.03.2016 r. odwiedziliśmy naszą nową pasiekę!

W związku z polepszającą się pogodą za oknami, ogłaszamy zbiórkę nasion roślin miododajnych! Jeśli masz jedną z niżej wymienionych roślin i jesteś gotowy wesprzeć nas, a przede wszystkim pszczoły, to podaruj nam nasiona lub sadzonkę! Pamiętaj, że pszczoły muszą mieć rośliny wokół uli! Kwiaty nie są potrzebne tylko do miodu, ale też do pyłku kwiatowego, którym pszczoły się żywią!

Nasiona i sadzonki roślin miododajnych i pyłkodajnych, których potrzebujemy:

- amorfa drzewiasta,
- amorfa krzewiasta,
- barbula szara, 
- berberys (np. atratropurpurea), 
- brzoskwinia, 
- chaber wielkogłówkowy, 
- czereśnia, 
- dereń jadalny, 
- dziewanna, 
- fiołki, 
- glicynia chińska, 
- głóg, 
- gorczyca, 
- gryka, 
- jarząb, 
- jeżówka purpurowa, 
- kocimiętka, 
- koniczyna, 
- kruszyna pospolita,
- lawenda, 
- lofant, 
- lucerna, 
- macierzanka piaskowa,  
- malina, 
- melisa, 
- mięta, 
- nostrzyk żółty, 
- ogórecznik lekarski, 
- przegorzan pospolity,
- przegorzan trwały,
- pszczelnik mołdawski, 
- różnik przerośnięty, 
- słonecznik, 
- smotrawa okazała, 
- szałwia okręgowa, 
- szczeć draperska, 
- śnieguliczka, 
- trojeść bulwiasta, 
- trojeść krwista, 
- wierzba, 
- wiśnia, 
- wrzosy.

Terminy nas gonią, zależy nam na zebraniu roślin do 6.04.2016 r.

Chętnych do pomocy prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub w komentarzu poprzez nasz fanpage: https://www.facebook.com/SKNApis/ w celu ustalenia miejsca przekazania darowizny.

Prosimy, udostępnij tę wiadomość na swojej tablicy! Jeśli Ty nie masz nasion lub sadzonek, może ma je Twój znajomy!

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 4050

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-03-24 10:06:50

Nie mam nasion ani sadzonek ale udostępnię informację wśród znajomych. Może ktoś z nich ma i chętnie się podzieli :) Powodzenia!

tulipan

2018-09-28 18:24:41

posiadam nasiona roznika przerosnietego oraz werbesiny moj numer tel 503847749 prosze dzwonic

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.