Portal Pszczelarski

Zalecenia pszczelarskie na kwiecień

Ul korpusowy.

zalecenia pszczelarskie rok w pasiece obowiązki pszczelarza wierzba iwa klon zwyczajny borówka amerykańska agrest rzepak mniszek lekarski pożytek rozwojowy przegląd wiosenny bezmateczność czerw rozstrzelony czerw garbaty trutówki trutowienie matek pszczelich odsklepianie plastrów miodu odsklepiacz widelcowy dłuto pasieczne ścinanie się pszczół łączenie rodzin pszczelich powiększanie gniazda pszczelego poszerzanie gniazda pszczelego miód wiosenny siła rodziny pszczelej zabieg przeciwrójkowy dezynfekcja ula remont ula węza wtapianie węzy do ramek książka pasieczna Jacek Marcinkowski Wanda Ostrowska

Przepraszamy!

Wybrany przez Ciebie artykuł jest w tym momencie weryfikowany pod względem merytorycznym.

Jeżeli pilnie potrzebujesz zapoznać się z jego treścią, poinformuj nas pisząc na adres: redakcja@portalpszczelarski.pl

Dołożymy wszelkich starań, aby w pierwszej kolejności udostępnić treść tego artykułu.

Pozdrawiamy!

Redakcja serwisu PortalPszczelarski.plLiczba wyświetleń artykułu: 8757

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal-trabka 2016-03-25 08:54:38

W tym roku kwietniowe zalecenia trzeba było realizować w połowie marca... Tak się wszystko w tym kraju przesuwa!  Współpracują z portalem:

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

O co chodzi w BeePower!?

BeePower! w Polsce i za granicą

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 2.

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim