Portal Pszczelarski

Obchody 70-lecia Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach - zaproszenie dla wystawców

Pszczelarze z Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach. Źródło: Materiały nadesłane przez autora.

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach miód Ziemi Brzezińskiej Wzniesień Łódzkich i Rawki 70-lecie Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach

Nie wszyscy wiedzą, że w centralnej Polsce znajduje się mniej znany, choć bardzo interesujący jej kawałek, obejmujący Ziemię Brzezińską, Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwaty dolin Mrogi i Rawki (należące do obszarów NATURA 2000). To tutaj właśnie, w tym czystym otoczeniu przyrodniczym, funkcjonuje już od 70 lat Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach obchodzące w tym roku swoją rocznicę. Koło, liczące obecnie 125 członków, w swojej historii prowadzone było tylko przez dwóch prezesów.

Tym najdłużej poświęcającym swój czas i zapał na rzecz pszczelarskiego środowiska jest obecny prezes, Pan Jan Sokołowski (autor publikacji "Spotkanie z pszczołą"), pszczelarz od kilkudziesięciu lat, który pasję zajmowania się pszczołami przejął po ojcu. To właśnie dzięki tradycjom pszczelarskim na tym terenie, z sukcesem zarejestrowano w 2012 roku pozyskiwany tutaj "miód Ziemi Brzezińskiej, Wzniesień Łódzkich i Rawki". 

Koło, szykując się do uroczystych obchodów swojej 70-tej rocznicy, chce pozostawić materialny ślad swojego istnienia poprzez ufundowanie pamiątkowego obelisku, którego odsłonięcie i poświęcenie nastąpi w dniu 17 kwietnia 2016 r. podczas uroczystej mszy świętej w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Św. Krzyża w Brzezinach, na którą to uroczystość zapraszają pszczelarze z Brzezin.

Organizatorzy obchodów 70-lecia istnienia Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach zapraszają do Brzezin także potencjalnych wystawców i sprzedawców sprzętów oraz materiałów użytecznych w pasiekach. W tym przypadku konieczne są uzgodnienia z organizatorami najpóźniej do 15 marca 2016 r.

W tym celu zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail: kontakt@pszczelarze-brzeziny.pl lub telefonicznie: 663 946 411 (Prezes Koła).

Po szczegóły zapraszamy na www.pszczelarze-brzeziny.plLiczba wyświetleń artykułu: 2510

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.