Portal Pszczelarski

Otwarcie Sezonu Pszczelarskiego w firmie Łysoń - Poznań 2016

Baner promujący wydarzenie pt. Otwarcie sezonu pszczelarskiego w firmie Łysoń 2016. Źródło obrazka: lyson.com.pl/3605-thickbox_default/otwarcie-sezonu-pszczelarskiego-radzymin.jpg Źródło informacji: facebook.com/pplyson

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie luty 2016 2016 Poznań Otwarcie Sezonu Pszczelarskiego w firmie Łysoń Tomasz Łysoń Sławomir Trzybiński Andrzej Jędruszuk

Przedsiębiorstwo Łysoń Tomasz zaprasza w dniach 27-28 lutego 2016 r. na Otwarcie Sezonu Pszczelarskiego, które odbędzie się w Hurtowni Pszczelarskiej w Poznaniu (ul. Jasielska 8c, 60-476 Poznań). Wydarzeniu towarzyszyć będzie cykl wykładów, które tradycyjnie już odbędą się w Szkole Podstawowej nr 62 (ul. Druskinniecka 32, 60-476 Poznań).

Program wydarzenia pn. Otwarcie Sezonu Pszczelarskiego w firmie Łysoń - Poznań 2016:

27.02.2016 r. (sobota)

9:00 - 17:00 - Czas trwania targów

10:00 - 12:00 - Sławomir Trzybiński: "Kierowanie wiosennym rozwojem rodzin pszczelich"

12:00 - 14:00 - dr n. wet. Andrzej Jędruszuk: "Aktualne problemy i zagrożenia dla zdrowotności pasiek oraz zwalczanie i profilaktyka chorób pszczół (zgnilec amerykański, warroza, grzybice, nosemoza) cz. 1"

 

28.02.2016 r. (niedziela)

9:00 - 16:00 - Czas trwania targów pszczelarskich

10:00 - 12:00 - Sławomir Trzybiński: "Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu w prowadzeniu pasieki"

12:00 - 14:00 - dr n. wet. Andrzej Jędruszuk: "Aktualne problemy i zagrożenia dla zdrowotności pasiek oraz zwalczanie i profilaktyka chorób pszczół (zgnilec amerykański, warroza, grzybice, nosemoza) cz. 2"

 

Jak zapewnia organizator wydarzenia, podczas imprezy będzie można skorzystać z licznych promocji oraz zapoznać się z nowościami asortmentowymi firmy Łysoń.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia udzielane są pod numerem telefonu: 61 842 58 22.

Zobacz również:

Otwarcie sezonu pszczelarskiego w Radzyminie 2016

Otwarcie sezonu pszczelarskiego w firmie Łysoń 2015

Miodowy Weekend w firmie Łysoń - październik 2013

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2761

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.